reklama

7. Jak zwabić więcej Pokemonów?

Strona główna Aktualności

O autorze

Kobieta o wielu talentach, użytkowniczka OS X kochająca fotografię, kuchnię wschodnią, ciężką muzykę i poprawną polszczyznę.

Polując na Pokemony również możesz korzystać z różnych przynęt. To strategia korzystna zwłaszcza wtedy, gdy musisz spędzić pół godziny w jednym miejscu.

Jeśli w pobliżu jest Pokestop i masz już specjalny moduł wabiący, możesz go umieścić w odpowiednim gnieździe i czekać. Z działania modułu skorzystają wszyscy gracze w okolicy, więc można się umówić na wspólne, 30-minutowe polowanie – tyle czasu działa moduł.

Warto też rozglądać się po okolicy, bo z daleka widać, czy w pokestopie ktoś umieścił moduł i można zobaczyć nicka tego trenera.

Do samotnego spędzania czasu świetnie nadaje się kadzidło (Incense), także działające 30 minut. Jego aromat przyciąga Pokemony do miejsca, gdzie znajduje się Twoja postać.

Co ciekawe, Incense przyciąga zarówno Pokemony popularne w danej okolicy, jak i te rzadziej spotykane. Może to być dobry sposób na złapanie rzadszego Pokemona.

Kadzidła i moduły można zdobyć awansując na kolejne poziomy, kupić za pokecoiny lub zdobyć przy pokestopach.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić