r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

7. Jak zwabić więcej Pokemonów?

Strona główna Aktualności

O autorze

Kobieta o wielu talentach, użytkowniczka OS X kochająca fotografię, kuchnię wschodnią, ciężką muzykę i poprawną polszczyznę.

Polując na Pokemony również możesz korzystać z różnych przynęt. To strategia korzystna zwłaszcza wtedy, gdy musisz spędzić pół godziny w jednym miejscu.

Jeśli w pobliżu jest Pokestop i masz już specjalny moduł wabiący, możesz go umieścić w odpowiednim gnieździe i czekać. Z działania modułu skorzystają wszyscy gracze w okolicy, więc można się umówić na wspólne, 30-minutowe polowanie – tyle czasu działa moduł.

Warto też rozglądać się po okolicy, bo z daleka widać, czy w pokestopie ktoś umieścił moduł i można zobaczyć nicka tego trenera.

r   e   k   l   a   m   a

Do samotnego spędzania czasu świetnie nadaje się kadzidło (Incense), także działające 30 minut. Jego aromat przyciąga Pokemony do miejsca, gdzie znajduje się Twoja postać.

Co ciekawe, Incense przyciąga zarówno Pokemony popularne w danej okolicy, jak i te rzadziej spotykane. Może to być dobry sposób na złapanie rzadszego Pokemona.

Kadzidła i moduły można zdobyć awansując na kolejne poziomy, kupić za pokecoiny lub zdobyć przy pokestopach.

© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.