Premiera P9000 Max — smartfon typu rugged z ogromną baterią 9000 mAh!

Firma matka marki Poptel powstała w 2006 roku, stając się globalnym dostawcą inteligentnych urządzeń jak smartfony, czy wearable. Firma działa obecnie w ponad 60 krajach Europy, Ameryki, Azji i Afryki. Posiada siedem ośrodków badawczo rozwojowych w Zunyi, Shenzhen, Szanghaju, Pekinie, Hangzhou, Xiamen w Chinach i Stanach Zjednoczonych, koncentrując się na pięciu obszarach, komunikacji mobilnej, internecie rzeczy, centrach danych, sztucznej inteligencji i automatyzacji.

Poptel P9000 Max

Poptel P9000 max to pierwszy smartfon wypuszczony pod marką własną Poptel.

Recenzja tabletu graficznego XP-Pen Deco 03

Każdy kto nie tylko chce rozpocząć swoją przygodę z grafiką komputerową, ale też wygodnie obrabiać zdjęcia powinien zainteresować się zakupem tableta graficznego. Korzystanie z niego jest znacznie wygodniejsze niż mysz komputerowa, i znacznie ułatwia posługiwanie się programami graficznymi. Zainteresowanych zakupem ładnego, a przy tym atrakcyjnego cenowo tabletu graficznego zapraszam do przeczytania niniejszej recenzji Deco 03- najnowszego bezekranowego tabletu w ofercie XP-Pen.

Nadchodzi Cubot Power, z obiektywem 6P, 8-krotnym zoomem, i baterią 6000mAh

Od początku roku firma Cubot wypuściła na rynek kilka modeli smartfonów, po Cubot X18 Plus, Cubot P20, i Cubot Nova przyszła kolej na kolejne urządzenie, tym razem będzie to model Cubot Power, będący jej flagowcem na 2018 rok.

Model ten wyposażony będzie w ośmiordzeniowy procesor Helio P23 (MT6763T), 6 GB pamięci RAM LPDDR4X i 128 GB pamięci wewnętrznej przeznaczonej na dane użytkownika. Specyfikacja ta powinna pozwolić na płynne działanie nie tylko samego systemu Android 8.1 pod kontrolą którego będzie działać smartfon, ale także większości gier 3D.