7Smoker Pro 7Smoker Pro

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program

7Smoker Pro to darmowe i bogate funkcjonalnie narzędzie, służące do zmiany zaawansowanych ustawień systemu Windows 7 zapisanych w rejestrze systemowym. Z jego pomocą dostosujemy konfiguracje systemu, odpowiedzialną m.in. za wydajność czy bezpieczeństwo.

Program oferuje wiele przydatnych funkcji, z pomocą których nawet początkujący użytkownicy dostosują system do swoich preferencji. Wszystkie one posegregowane zostały w odpowiadającym im kategoriach i znajdziemy wśród nich narzędzia do zmiany ustawień wydajności Windows 7, zarządzania aplikacjami uruchamianymi wraz z systemem, usługami i procesami czy modyfikowania konfiguracji przeglądarki IE.

Ponadto 7Smoker Pro dysponuje modułami, pozwalającymi na podgląd użycia poszczególnych partycji dysku twardego, usuwania zbędnych i niepotrzebnych plików tymczasowych, przeglądania szczegółowych informacji o systemie operacyjnym i zainstalowanych w komputerze podzespołach, a także współdzielonych bibliotekach DLL. Nie zabrakło również opcji odpowiedzialnych za zabezpieczenia systemowe, zaporę sieciową, UAC itp. Ponadto narzędzie umożliwia wyłączenie trybu parkowania CPU, który zdaniem wielu użytkowników spowalnia działanie systemu. Wśród godnych uwagi opcji wspomnieć warto również o DriveFreeze, czyli funkcji, która pozwala zablokować dyski USB, napędy optyczne i stacje dyskietek. Z poziomu 8Smoker Pro możemy na bieżąco monitorować użycie procesora, pamięci operacyjnej czy pliku wymiany, a także tworzyć, zmieniać lub usuwać hasła w systemie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!