r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

8 Ball Frenzy na weekend

Strona główna Aktualności

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy 8 Ball Frenzy - realistyczny symulator popularnego bilarda, gry z bogatą historią sięgającą XV wieku, ale mocno rozpowszechnionej dopiero w czasach współczesnych.

Gracz ma możliwość rywalizacji z jednym z czterech komputerowych przeciwników, z których każdy prezentuje inny poziom swoich umiejętności oraz odmienną taktykę prowadzenia rozgrywki. Amator i nowicjusz w miarę często się mylą wystawiając nam jednocześnie białą bilę na łatwą pozycję. Dużo więcej zaangażowania trzeba będzie poświęcić na walkę z profesjonalistą i ekspertem. Ci mylą się rzadko, a do tego ich zagrania często zmuszają nas do błędów. Chodzi o to, by tych starać się popełniać jak najmniej, ponieważ każdy niecelny strzał jak również skierowanie do łuzy bili białej czy tez bili rywala skutkuje stratą kolejki.

Twoja przeglądarka nie obsługuje Flasha i HTML5 lub wyłączono obsługę JavaScript...

8 Ball Frenzy posiada bardzo proste zasady. Przed trafieniem kijem w bilę należy ustalić siłę uderzenia, a biała linia wskaże kierunek poruszania się bili po uderzeniu. Oczywistym jest fakt, że należy jeszcze dobrze wycelować ;-). Gdy nabierzemy wprawy i wczujemy się w klimat gry, warto skorzystać z opcji nadawania odpowiedniej rotacji bili białej. Właściwe jej dobranie ułatwi nam wykonanie kolejnego ruchu lub też utrudni życie rywalowi jeśli tylko dobrze zaplanujemy przebieg wydarzeń na stole.

r   e   k   l   a   m   a

Dzięki dobrej oprawie graficznej 3D, wysokiej mechanice zachowań bil oraz realizmowi prowadzonej rozgrywki, 8 Ball Frenzy może stanowić interesującą pozycję zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych entuzjastów gry w bilard.

Grę 8 Ball Frenzy można pobrać w dziale: Po godzinach -> Gry -> Sportowe

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. W tym tygodniu polecamy recenzje chyba najlepszych w tej chwili wyścigów konsolowych na rynku, czyli Forzy Motorsport 4, a także nastawionej na multiplayer platformówki Ratchet & Clank: 4 za Jednego oraz udanej powietrznej strzelanki Ace Combat: Assault Horizon.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.