r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

8 Zip 1.1.0.8

Strona główna Windows Phone Narzędzia

Rozbudowane narzędzie do pakowania i rozpakowywania archiwów z poziomu naszego telefonu. Wspiera formaty: ZIP, 7z, TAR, GZIP, BZIP2, XZ (tworzenie) oraz RAR, ZIP, 7z, ZipX, ISO, BZIP2, GZIP, TAR, ARJ, CAB (rozpakowywanie). Pozwala również na zabezpieczanie hasłem.

8 Zip to program dedykowany urządzeniom z Windows Phone 8.1. Dzięki nowym możliwościom api ma dostęp nie tylko do plików w pamięci, ale także na karcie SD oraz zewnętrznych aplikacji (jeżeli te wspierają odpowiednie rozwiązania) takich jak np. OneDrive. Dostęp do archiwów mamy na dwa sposoby, albo z poziomu programu odnajdując odpowiedni plik, bądź też wybierając go z aplikacji macierzystej (np. mail) wskazanie na 8 Zip jako aplikację do obsługi danego formatu.

r   e   k   l   a   m   a

8 Zip zawodzi w aspekcie wykonania menu. Choć na pierwszy rzut oka przypomina standardowe szablony Windows Phone, to jednak bardzo szybko przekonujemy się że tak nie jest. Wszystko za sprawą ukrywania opcji (nawet tych podstawowych) w rozwijanym, dolnym menu zamiast na belce. Nawet nazwę nowe pliku musi zmieniać w ukrytych na dole opcjach. Program miewa także problemy przy tworzeniu archiwów z większymi plikami (np. po 10 mb).

Pomimo kilku wad, swoje główne zadanie spełnia bardzo dobrze. Na chwilę obecną dostępny jest za darmo i nie zawiera reklam.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

8 zip dla Windows Phone i Windows 8 w jednodniowej promocji za darmo

33
OPROGRAMOWANIE 29.10.2014 | Paweł Piskurewicz

8 zip to rozbudowana aplikacja do kompresji plików. Obecnie bierze udział w akcji myAppFree, w której to codziennie można pobrać wybrany program lub grę za darmo. Warto skorzystać z okazji, bo to jeden z lepszych archiwizerów na Windows Phone 8.1 jak i Windows 8. Z poziomu 8 zip możemy zarówno tworzyć jak i rozpakowywać już stworzone archiwa. Aplikacja w pełni wykorzystuje możliwości Windows Phone 8.1 dzięki czemu pliki mogą pochodzić także z innych programów, która na to pozwalają (np. przeglądarki internetowe, aplikacje dedykowane chmurom itp.). Jakie formaty wspiera 8 zip? Jeżeli chodzi o…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
msnet   23 #1 08.12.2014 16:48

Przydatne.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.