8 Zip 8 Zip 1.1.0.8

Strona główna Windows Phone Narzędzia
Pobierz program
lub zeskanuj:

Rozbudowane narzędzie do pakowania i rozpakowywania archiwów z poziomu naszego telefonu. Wspiera formaty: ZIP, 7z, TAR, GZIP, BZIP2, XZ (tworzenie) oraz RAR, ZIP, 7z, ZipX, ISO, BZIP2, GZIP, TAR, ARJ, CAB (rozpakowywanie). Pozwala również na zabezpieczanie hasłem.

8 Zip to program dedykowany urządzeniom z Windows Phone 8.1. Dzięki nowym możliwościom api ma dostęp nie tylko do plików w pamięci, ale także na karcie SD oraz zewnętrznych aplikacji (jeżeli te wspierają odpowiednie rozwiązania) takich jak np. OneDrive. Dostęp do archiwów mamy na dwa sposoby, albo z poziomu programu odnajdując odpowiedni plik, bądź też wybierając go z aplikacji macierzystej (np. mail) wskazanie na 8 Zip jako aplikację do obsługi danego formatu.

8 Zip zawodzi w aspekcie wykonania menu. Choć na pierwszy rzut oka przypomina standardowe szablony Windows Phone, to jednak bardzo szybko przekonujemy się że tak nie jest. Wszystko za sprawą ukrywania opcji (nawet tych podstawowych) w rozwijanym, dolnym menu zamiast na belce. Nawet nazwę nowe pliku musi zmieniać w ukrytych na dole opcjach. Program miewa także problemy przy tworzeniu archiwów z większymi plikami (np. po 10 mb).

Pomimo kilku wad, swoje główne zadanie spełnia bardzo dobrze. Na chwilę obecną dostępny jest za darmo i nie zawiera reklam.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!