8Smoker Pro

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program

8Smoker Pro to darmowe i oferujące spore możliwości narzędzie, służące do modyfikacji ustawień Windows 8 zapisanych w rejestrze systemowym. Z jego pomocą dostosujemy konfiguracje środowiska, odpowiedzialne m.in. za wydajność czy bezpieczeństwo.

8Smoker Pro to program uniwersalny, kierowany zarówno do początkujących, jak również zaawansowanych użytkowników najnowszego systemu Microsoftu. Oferuje ono kilka użytecznych modułów, z poziomu których uzyskujemy dostęp do funkcji zmiany wielu ukrytych ustawień systemowych, konfiguracji przeglądarki IE, zarządzania mechanizmem autostartu i usługami, sterownikami urządzeń, regułami zapory sieciowej oraz wieloma innymi elementami i aspektami pracy Windows 8.

Ponadto narzędzie umożliwia wyłączenie trybu parkowania CPU, który zdaniem wielu użytkowników spowalnia działanie systemu. Wśród godnych uwagi opcji wspomnieć warto również o DriveFreeze, czyli funkcji, która pozwala zablokować dyski USB, napędy optyczne i stacje dyskietek. Z poziomu 8Smoker Pro możemy na bieżąco monitorować użycie procesora, pamięci operacyjnej czy pliku wymiany, a także tworzyć, zmieniać lub usuwać hasła w systemie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!