r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

8tracks Radio for Mac 2.4.4

Strona główna Mac Multimedia Odtwarzacze stacji radiowych i TV

8tracks Radio for Mac to nieoficjalny klient usługi 8tracks, która pozwala słuchać muzyki dobranej na podstawie słów kluczowych lub nazw ulubionych wykonawców.

Galeria programu

8tracks to seris muzyczno-społecznościowy, w którym użytkownicy mogą słuchać utworów na listach liczących przynajmniej 8 kawałków. Listy są tworzone ręcznie przez użytkowników i w przeciwieństwie do innych darmowych usług, tu nie będą przerywane reklamami. Ulubione utwory można zbierać we własnych kolekcjach, można też obserwować tagi zyskujące popularność. Konto w serwisie można połączyć z Facebookiem, Twitterem i oczywiście Last.fm.

Program ma własną regulację głośności i został zintegrowany ze sklepem iTunes, gdzie można od razu kupić odtwarzane piosenki.

Darmowa wersja programu pozwala korzystać z wyszukiwarki tagów, odtwarzania muzyki oraz preglądania popularnych i zdobywających popularność utworów. Bardziej zaawansowane funkcje, jak przeglądanie listy ulubionych utworów, sugestie, kolekcje czy historia dostępne są w płatnej wersji programu, którą można znaleźć w App Store. Jej cena to niecałe 5 euro.

Programowi towarzyszy panel preferencji, który umożliwia sterowanie odtwarzaniem z pomocą pilota i klawiszy multimedialnych Maca.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Śpiewać każdy może – 12 sposobów na świąteczną muzykę

19
OPROGRAMOWANIE 24.12.2015 | Anna Rymsza

Nic tak nie wprowadza odpowiedniego nastroju w domu niż odpowiednia muzyka. Dlatego też, w Wigilię Bożego Narodzenia, przygotowaliśmy dla Was zestawienie najlepszych źródeł kolęd, świątecznych standardów i mniej znanych piosenek, które sprawią, że najbliższe dni będą jeszcze przyjemniejsze. Każdy znajdzie coś dla siebie. Do tych, którzy lubią nie tylko słuchać, ale i pośpiewać, skierowana jest druga część zestawienia. Znajdziecie tam kilka ciekawych programów i źródeł dobrej podkładów, które pozwolą Wam i Waszym rodzinom w pełni rozwinąć możliwości wokalne. Do słuchania Popularne usługi…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.