r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

8tracks Radio for Mac 2.4.4

Strona główna Mac Multimedia Odtwarzacze stacji radiowych i TV
Pobierz program wersja stabilna (Mac)

8tracks Radio for Mac to nieoficjalny klient usługi 8tracks, która pozwala słuchać muzyki dobranej na podstawie słów kluczowych lub nazw ulubionych wykonawców.

Galeria programu

8tracks to seris muzyczno-społecznościowy, w którym użytkownicy mogą słuchać utworów na listach liczących przynajmniej 8 kawałków. Listy są tworzone ręcznie przez użytkowników i w przeciwieństwie do innych darmowych usług, tu nie będą przerywane reklamami. Ulubione utwory można zbierać we własnych kolekcjach, można też obserwować tagi zyskujące popularność. Konto w serwisie można połączyć z Facebookiem, Twitterem i oczywiście Last.fm.

Program ma własną regulację głośności i został zintegrowany ze sklepem iTunes, gdzie można od razu kupić odtwarzane piosenki.

Darmowa wersja programu pozwala korzystać z wyszukiwarki tagów, odtwarzania muzyki oraz preglądania popularnych i zdobywających popularność utworów. Bardziej zaawansowane funkcje, jak przeglądanie listy ulubionych utworów, sugestie, kolekcje czy historia dostępne są w płatnej wersji programu, którą można znaleźć w App Store. Jej cena to niecałe 5 euro.

Programowi towarzyszy panel preferencji, który umożliwia sterowanie odtwarzaniem z pomocą pilota i klawiszy multimedialnych Maca.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Śpiewać każdy może – 12 sposobów na świąteczną muzykę

19
OPROGRAMOWANIE 24.12.2015 | Anna Rymsza (Xyrcon)

Nic tak nie wprowadza odpowiedniego nastroju w domu niż odpowiednia muzyka. Dlatego też, w Wigilię Bożego Narodzenia, przygotowaliśmy dla Was zestawienie najlepszych źródeł kolęd, świątecznych standardów i mniej znanych piosenek, które sprawią, że najbliższe dni będą jeszcze przyjemniejsze. Każdy znajdzie coś dla siebie. Do tych, którzy lubią nie tylko słuchać, ale i pośpiewać, skierowana jest druga część zestawienia. Znajdziecie tam kilka ciekawych programów i źródeł dobrej podkładów, które pozwolą Wam i Waszym rodzinom w pełni rozwinąć możliwości wokalne. Do słuchania Popularne usługi…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.