8tracks radio 3.3.8

Strona główna Android Multimedia Streaming muzyki
Pobierz program
lub zeskanuj:

8tracks radio to oficjalna aplikacja serwisu muzycznego o tej samej nazwie. Docenią go zwłaszcza osoby stawiające na odkrywanie nowych utworów w ulubionych gatunkach.

Idea 8track jest bardzo prosto, łącząc tagi którymi może być wszystko (artysta, nastrój, pogoda, przymiotnik, rzeczownik itp.) otrzymujemy propozycje playlist oznaczonych w taki sposób. Acoustic + chill + folk + rain + calm to tylko jedno z wielu połączeń na które pozwala aplikacja. Mechanizm wyszukiwania za pomocą łączenia tagów nie jest jedynym, jednak to on wyróżnia aplikację i serwis na tle konkurencji. 8Track w wersji na Androida otrzymał klasyczny dla aplikacji muzycznych interfejs. Główny strumień zajmuje środek ekranu, a opcje skrywają się za lewą krawędzią. Takie rozwiązanie sprawdza się bardzo dobrze, zwłaszcza jeżeli chodzi odkrywanie nowej muzyki.

Za pomocą aplikacji możemy zalogować się na nasze konto, dzięki czemu zsynchronizujemy dane pomiędzy urządzeniem a chmurą. Ulubione tagi, listy, utwory itp. będą zawsze z nami. Jedyne poważne zastrzeżenia budzi stabilność aplikacji. Czasami po prostu nie działa.

Sporą zaletą 8track jest model dystrybucji. Zarówno aplikacja jak i serwis dostępne są za darmo. Jedyne ograniczenia to możliwość przeskoczenia tylko kilku piosenek oraz brak opcji powrotu do poprzedniego utworu.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Śpiewać każdy może – 12 sposobów na świąteczną muzykę

19
24.12.2015  •  Anna Rymsza

Nic tak nie wprowadza odpowiedniego nastroju w domu niż odpowiednia muzyka. Dlatego też, w Wigilię Bożego Narodzenia, przygotowaliśmy dla Was zestawienie najlepszych źródeł kolęd, świątecznych standardów i mniej znanych piosenek, które sprawią, że najbliższe dni będą jeszcze przyjemniejsze. Każdy znajdzie coś dla siebie. Do tych, którzy lubią nie tylko słuchać, ale i pośpiewać, skierowana jest druga część zestawienia. Znajdziecie tam kilka ciekawych programów i źródeł dobrej podkładów, które pozwolą Wam i Waszym rodzinom w pełni rozwinąć możliwości wokalne. Do słuchania Popularne usługi…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 28.01.2018 20:12

"Produkt jest niedostępny w Twoim kraju" Polska

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieBrzydkie podróbki figurek z PRL-u. Jest człowiek, który ma ich pokaźną kolekcję