9 Sesja Linuksowa już w ten weekend we Wrocławiu

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Już w najbliższą sobotę, 21 kwietnia rozpocznie się dwudniowa Sesja Linuksowa, konferencja miłośników systemu Linux.

Sesja Linuksowa jest cykliczną imprezą dla fanów Open Source, a w szczególności Linuksa, której głównym celem jest umożliwienie pasjonatom tego systemu współdzielenie się wiedzą, wymiany doświadczeń oraz dyskusji na temat najnowszych trendów w tej tematyce. Tegoroczne spotkanie będzie już dziewiątą edycją, stąd konferencja szczyci się wieloletnią tradycją. Podczas dwóch dni odbędzie się 12 wykładów — z pełną agendą można zapoznać się na stronie konferencji. Prezentacje prowadzone będą zarówno przez przedstawicieli branży IT, jak i studentów. Wszystkich łączy jedna pasja — Linux :-)

Udział w Sesji Linuksowej jak zawsze jest całkowicie bezpłatny. Start imprezy w sobotę, 21 kwietnia o godzinie 10:00 w Auli budynku A-1 Politechniki Wrocławskiej. Portal dobreprogramy jest patronem medialnym konferencji.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNetflix mówi, że ma czyste ręce. Nie zbieramy o was danych