r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

9. 5 poziom i wybór drużyny

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Osiagnięcie 5. poziomu trenera umożliwia przyłączenie się do frakcji i branie czynnego udziału w potyczkach Pokemonów i zdobywaniu dominacji na ringach. Do wyboru mamy 3 drużyny:

  • żółta, Instinct, kierowana przez postać o imieniu Spark. Jej ideą jest ufanie instynktom Pokemonów i badanie wpływu inkubacji jaj na ich intuicję.
  • niebieska, Mystic, kierowana przez Blanche. Jej ideą jest badanie ewolucji Pokemonów, chłodna analiza i zaufanie mądrości stworzeń. To drużyna intelektualna.
  • czerwona, Valor, kierowana przez Candelę. Drużyna bada możliwości wzmocnienia Pokemonów i zwiększenia ich siły. Drużyna ma charakter agresywny i bojowy.

Podczas Comic Conu zobaczyliśmy twarze przywódców drużyn.

Każda z frakcji ma swoją maskotkę, która znalazła się w logo (oczywiście można już kupić koszulki, czapki i inne gadżety z tymi znakami). Na maskotki trzech drużyn wybrane zostały trzy legendarne ptaki Kanto – najstarsza trójka równych sobie Pokemonów w uniwersum.

r   e   k   l   a   m   a

Żółtej patronuje Pokemon Zapdos, który machając skrzydłami może wywołać burzę z piorunami.

Niebieskiej patronuje Articuno, Pokemon kontrolujący chłód i zamrażający.

Czerwonej patronuje Moltres, Pokemon latający o płomiennym ogonie.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.