Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.    X

"WuOsiem" - ach śpij kochanie!

Tak się składa, iż przygotowałem sporą ilość tematów dotyczących “WuOsiem”, a tutaj taka niespodzianka i konkurs, miły gest ze strony MS i DP. No i genialna forma promocji. Choć z tego co widzę z pierwszego tygodnia, to szansę są dość marne. Wysyp wpisów jest zatrważający. Zastanawiam się czy ilość będzie kluczowa czy może jakość wpisów. Tego nie wiem. Wiem tylko, że pomimo konkursu ja i tak będę pisał to co myślę i we własnym stylu (czyli nic nowego). A czy to akurat jest czynnik eliminujący mnie z konkursu, tego nie wiem. Prawdę mówiąc w całej swojej subiektywności, staram się być jak najbardziej obiektywny. Jak mi to wychodzi? Hmm różnie, zresztą sami możecie to ocenić, po moim poprzednim wpisie o “WuOsiem”. Nieświadome zawarłem w nim większość tematów konkursowych tj. “„Pierwsze wrażenia”, „Sprytne obserwacje”, „Zrób to sam” no chyba nawet „Ulubiony kafelek”, pozostała mi tylko kategoria „Tylko dla twardzieli”, Tak się składa, że mam już takowy temat (przygotowany jeszcze przed ogłoszeniem konkursu). Jednak nic na siłę.

„WuOsiem” – jak to ugryźć?

No i o co Ci znowu chodzi!?

Oficjalną premierę systemu Windows 8 mamy już za sobą. Przyszedł czas na refleksje? Eee….. nie! Prawdę mówiąc to mam tę całą premierę w... oj daleeeko daleeeko za górami za lasami. Premiera była jaka była, zresztą tak naprawdę kogo interesuję to, że ktoś pokazał światu coś co już było od dawna znane ogółowi.

Panie, to o czym ten wpis!?
A tak naprawdę to chcę Wam w tym wpisie, przedstawić kilka prostych skrótów, które mogą Wam pomóc w przekonaniu się do tego systemu. Albo zwyczajnie ułatwić pracę, na tym jakże kontrowersyjnym systemie. No i "oczywiście" trochę ponarzekać na Modern UI. Ale na początek kilka faktów z procesu jaki na obecną chwilę jest wyłącznie dostępny, by nabyć „kolorowe kafelki” dla siebie.Dla tych co jeszcze nie dokonali aktualizacji oto najważniejsze 3 linki:

Tylko kilka kliknięć i Ty też możesz zostać kafelkowym potworem!

Aktualizacja do W8 dla komputerów z systemem Windows 7 kupionych między 2 czerwca 2012 r. a 31 stycznia 2013 r. -(69zł) – nie dotyczy Windows 7 Starter Edition! - link