Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.    X

Będę grał w grę. Jaką? Tomb Raider! - czyli coś dla fanów serii

No wiem, wiem, to nie sylwester, jednak emocje są równie duże :) Tomb Raider stoi tuż za rogiem i puka do naszych drzwi. Jak informowałem w poprzednim wpisie, premiera jest właśnie dzisiaj (5 marca 2013). Ja już zamówiłem wersje elektroniczną na steama (link) i czekam na klucz, jednak nie o tym chciałem napisać w tym wpisie.

Ostatnio przeglądając otchłań internetu szukałem jakiegoś zestawu wszystkich dostępnych części Tomb Raidera, aby móc skompletować całą serię w jedną całość. Niestety cała kolekcja na steama, kosztuje dość sporo, choć oczywiście można, wedle uznania, również i tym kanałem zaopatrzyć się w najnowszą odsłonę tej gry, jak i wersję poprzednie. Dlatego dla fanów Lary Croft chciałbym w tym wpisie nadmienić, o szalenie ciekawej i taniej okazji do nabycia całej serii wszystkich części Tomb Raidera, za niebywale małą kwotę.

Ale najpierw zacznę od steama, w którym jeżeli tego chcemy możemy również nabyć wszystkie poprzednie 9 części gry.