Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.    X

Inwazja obcych na planetę Brother

Krótka opowieść oparta na faktach. Osoby wrażliwe proszę o nie czytanie poniższego wpisu ponieważ opisy scen w nim zawartych i przedstawione zdjęcia są drastyczne i mogą wywołać mdłości i inne efekty uboczne.

Inwazja obcych na planetę Brother

Dawno, dawno temu w odległej galaktyce, była sobie niewielka planeta o nazwie Brother. Planeta ta była wysoko wyspecjalizowanym, samowystarczalnym tworem. Była to przepiękna planeta pełna najnowszych technologii. Planeta ta wyróżniała się od innych tym, że jej mieszkańcy byli ze sobą silnie połączeni i nikt bez siebie nie mógł prawidłowo funkcjonować. Dlatego mieszkańcy tej planety musieli zawsze trzymać się razem. Niestety ta jedność i solidarność jednocześnie była słabością planety Brother, ponieważ jej mieszkańcy będąc ze sobą silnie związani jednocześnie narażali się (w przypadku zerwania tej więzi) na ataki innych istot z obcych planet.

Wszyscy mieszkańcy planety Brother ciężko pracowali aby ich planeta była zdrowa i w pełni sprawna. Jednak pewnego razu jeden z jej mieszkańców z nieznanych nikomu powodów przestał pracować. Początkowo nikt nie zwracał na to uwagi. Jednak po pewnym czasie zaczęły dziać się dziwne rzeczy.