Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.    X

Rozpoczynamy współpracę z x-kom.pl

 • o spoko, całkiem fajna sieć.
  20.10.2017 18:48

MegaBots vs Suidobashi — prawdziwa bitwa wielkich robotów!

Zdejmij tego smartwatcha! Czyli moda męska a bycie geekiem

 • @Łukasz Tkacz: "Prawda, ale równie wielkim failem będzie przyjście "na prezesa" do firmy gdzie rekruter będzie w hawajskiej koszulce - oznacza to, że kandydat się za bardzo nie zainteresował jak to wygląda."

  Wiesz nie zawsze wiadomo jak to wygląda, ale tak no trzeba się zainteresować to prawda.
  17.10.2017 9:22

 • @sr57be45: "Chyba raczej liczysz na wyświetlenia." - skoro tak uważasz :)
  17.10.2017 11:57

 • Niby liczy się to co ma ktoś w głowie, ale pierwsze 13 sekund to czas jaki potrzebny jest aby ocenić każdy aspekt danej osoby na np. rozmowie rekrutacyjnej. Jakiś fail z ciuchami sromotnie może zaprzepaścić sytuację.
  16.10.2017 22:24

 • Długo się zastanawiałem, ale jednak daję na główną portalu ten wpis, temat ciekawy. Czekam więc na potencjalny lincz.
  16.10.2017 22:28

Redmi Note 4 i MIUI po kwartale użytkowania — Xiaomi lepsze?

 • Wersji Redmi Note 4 nie jest kilka, są dokładnie 2 wersje ze Snapdragonem i Mediatekiem. Każda z tych wersji ma kilka wariantów, różniących się Ram'em i Rom'em i tyle. Koniec kropka. Sporo osób ma z tym problem, bo weszła wersja 4x i tutaj się zrobiło małe zamieszanie, bo jest jej bliżej do wersji ze Snapem niż Mediatekiem z wielu powodów. Reasumując RN4 na Media to 3 warianty, RN4 i RN4x to aż po 4 warianty, co w sumie daję 11 wariantów telefonów. Więc trudno się dziwić, że się ludzie gubią :) Pikanterii dodaje fakt, że wersje różnią się rozmieszeniem różnych elementów i nie pasują szkła z jednego do drugiego wariantu, ale też diody mają przeciwne położenie i otwory na głośnik też są inne (jest ich więcej i mnie w zależności od wariantów). Także Xiaomi zamieszało solidnie, ale prawdę mówiąc aż tak to nie jest skomplikowane.
  16.10.2017 1:21

 • @mesho: Można jeszcze zakręcić i dodać, że różne wersje obsługują standard LTE B20, a same telefony są sprzedawane w 3 różnych dystrybucjach MIUI :) Global, China i xiaomi.eu. W dodatku podzespoły są produkowane u różnych podwykonawców, przez co ty i twój kolega możecie kupić ten sam model u tego samego sprzedawcy, a będą się one różnić wyświetlaczem :)
  16.10.2017 8:15

 • @mesho: No Snap się nie grzeje, to największa jego zaleta. Co za tym idzie bateria dłużej trzyma. B20 mam ale szczerze, nie ma różnicy. Nie zauważyłem żadnej. Nawet nie wiem czy działa prawidłowo to u mnie.
  16.10.2017 8:47

 • @KMyL: U mnie jest podobnie, wiele razy taki miałem, telefon prawdopdoobnie głupieje i myśli, że jest naładowany, a nie jest i próbuje. Miałem taki kilka razy, ale jakoś zniknęło samo. Myślałem, że to ładowarka przez chwile.
  16.10.2017 10:09

PGA 2017 okiem a raczej obiektywem Ronina

 • @RoninPn U mnie nie przejdzie buźka w tytule. Wiec nawet nie próbuj jej dodawać ponownie :)
  11.10.2017 22:39

Przesyłka z tajnego departamentu ds. zdrowia internautów w G Data

 • Oszustwo, pierwsza pomoc a nawet bandaża nie ma. Jak ktoś zostanie ranny, to się mu powerbanka przyłoży do rany.
  11.10.2017 20:53

Uruchamiamy program partnerski i dzielimy się przychodami z reklam!

 • @Docent Czy rozliczenie w przypadku DG jest netto, czy brutto?
  09.10.2017 21:09

Strefa niezależnych twórców gier, Klabater z dwoma tytułami [Konkurs]

 • Dla mnie istnieje tylko jedna gra, która jest związana z helikopterami i jest to "Fort Apocalypse" https://www.youtube.com/watch?v=5KfjYI7jko0. Gra trudna, wymagająca zręczności, ale też myślenia. Ograniczony zasób broni, symulacją bym też tego nie nazwał, ale w tych czasach to było wyzwanie. Kiedy to gry wymagały naprawdę dobrego skilla żeby je ukończyć. Polecam każdemu, nawet teraz.
  08.10.2017 20:22

Turniej Contra, czyli retro zabawa z projektorem Optoma GT5500+

 • My jakiś rok temu mieliśmy turniej Contry w robocie. Widzę, że w branży IT to powszechne.
  08.10.2017 20:09

Genesis z premierową myszką Krypton 800 [Konkurs]

 • Jak dla mnie myszki powinny być projektowane pod użytkownika, a nie uniwersalne dla każdego. Najprostszym rozwiązaniem jest oferować gameingowe myszki w różnych rozmiarach. Z zależności jaką kto ma dłoń i preferencje dot. wielkości. Jednak to co mnie wciąż zadziwia to fakt, że większość myszek gamingowych nie posiada konstrukcji uniemożliwiającej posiadanie punktu styku dłoni z podkładką, co wpływa bardzo negatywnie na rozgrywkę lub zmęczenie dłoni. Jedynie i tylko czasami R.A.T i kilku innych producentów, zwracają na to uwagę, aby konstrukcja myszy uniemożliwiała styk dłoni z podkładką, ale wciąż jest to rzadkość, a jeżeli już to jest to tak skonstruowane, że jest niewygodnie. Korzystałem z kilku wersji R.A.T i wiem, że można to zrobić dużo lepiej. Uważam, że to jest kluczowe by poprawić precyzję, a to wymusza dopasowanie myszy do dłoni. Więc nacisk w tworzeniu myszy dla graczy powinien iść w tym kierunku. Kiedyś widziałem wywiad z jakimś graczem w CS'a, który się przyznał, że smaruję sobie cześć kciuka i mały palec jakimś płynem ala oliwka dla dzieci, żeby zwiększyć ślizg na podkładce :)
  08.10.2017 16:45

Media Markt z olbrzymim stoiskiem i atrakcyjną ofertą [Konkurs]

 • Kupiłem lodówkę Samsunga :) i sobie chwalę :)
  08.10.2017 16:16

Na stoisku LG przedpremierowe pokazy monitorów [Konkurs]

 • Ja bardzo chciałbym aby w moim przyszłym monitorze, można było zaimplementować modułowy (dopinany) , lub wbudowany replikator portów. Cała nasza firma migruje ze stacjonarek na laptopy. I tutaj w kwestii mobilności pojawia się pewien problem. Wbudowany replikator portów w np. tył monitora, lub gdzieś w podstawę rozwiązałby problem miejsca na biurko na dodatkowy sprzęt. Replikator portów na USB3.0 lub USB type C, z portami takimi jak HDMI, DVI, DisplayPort i portami USB + LAN + AUdio wbudowany w monitor, byłby szalenie pożądany u nas. Sam bym kupił taki monitor do siebie do domu, aby oszczędzić kawałek miejsca na biurku.
  08.10.2017 14:54