O urlopie i technologii

Rozpoczytając pisanie nie wiedziałem dokąd poprowadzi mnie ten temat i co w nim tak naprawdę opiszę. Wyszło z tego przedstawienie kilku akcesoriów oraz refleksje nad tematem wypoczynku i technologii, którą ze sobą przywozimy i czy tak naprawdę można to nazwać wypoczynkiem?

Urlop czas zacząć...

Większość ludzi swoje przygotowania do urlopu rozpoczyna od planowania ile ubrań i jakiego typu ze sobą zabrać. Moje planowanie zdominowały zakupy sprzętu.

Alior Sync jest kobietą!

Po namowie mojego dobrego kolegi postanowiłem założyć drugie konto w Alior sync. Jako zadowolony klient od początku istnienia Alior Banku liczyłem na takie samo bezproblemowe użytkowanie konta w nowym wirtualnym dziale Sync...

Zakładanie konta

Po wykonaniu przelewu z głównego konta i weryfikacji danych z przelewu przez Sync otrzymałem nowe konto bankowe. Po zalogowaniu rozpocząłem eksploracje nowego systemu zarządzania kontem.. Po przejrzeniu wszystkich możliwości postanowiłem przetestować sposoby logowania się na konto.

ShootMania Storm Beta - pierwsze wrażenia

Nadeo - francuski producent gier komputerowych, znanych przede wszystkim z gry samochodowej TrackMania, postanowił otworzyć drzwi swoich pojazdów i wypuścić kierowców na areny walki w nowej grze z gatunku first-person shooter o nazwie ShootMania.

ShootMania ma nieco inne podejście do dynamiki i strategii rozgrywki niż gry FPS, w które grałem dotychczas. Areny walki umiejscowione są w otwartej przestrzeni, lecz ograniczone topografią terenu w kształcie kół lub kwadratów.