99 Bricks Wizard Academy 99 Bricks Wizard Academy

Strona główna iOS Gry Logiczne i karciane
Pobierz program
lub zeskanuj:

99 Bricks Wizard Academy łączy w sobie zasady znane z gier typu Tower Bloxx oraz Tetris, tworząc bardzo prosty, a zarazem skuteczny i wciągający mechanizm rozgrywki.

Nasze zadanie jest proste. W taki sposób łączyć spadające elementy, aby zbudować możliwe najbardziej trwałą i stabilną wieżę. Każdy element, który od niej odpadnie odejmuje nam punkty życia. Wcielamy się w młodego adepta sztuk magicznych, dzięki czemu podczas budowy oraz walce z innymi czarodziejami będziemy mogli wspierać się czarami, takimi jak np. niszczenie ostatniego elementu.

Zakres czarów jak i nasz wygląd możemy rozwijać dzięki mikropłatnościom, na szczęście nie ma tu opcji płacenia prawdziwą gotówką. Możemy skupić się na zbieraniu środków jedynie za pomocą gry.

Wraz z postępami odblokowujemy kolejne podstawy pod nasze wieże. 99 Bricks Wizard Academy przyciąga także miłą dla oka grafiką oraz dopasowaną do niej oprawą muzyczną. Z poziomu ustawień możemy śledzić nasze dotychczasowe statystyki. 99 Bricks Wizard Academy w wersji darmowej posiada reklamy, za ich wyłączenie musimy dodatkowo zapłacić.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!