Blog (122)
Komentarze (1.1k)
Recenzje (4)
@AlbatrosZippa Counter-Strike Global Offensive w moich rękach

Counter-Strike Global Offensive w moich rękach

19.06.2015 00:04

Od marca 2015, dzięki promocji na Steam zostałem szczęśliwym posiadaczem gry z serii Counter-Strike pod tytułem Global Offensive. Większość powinno znać ten tytuł, gdyż to top kontent na YouTube. Minecraft się skończył, więc CS wraz z GTA V jest modne. W niektórych sercach płynie krew staruszka o numerku 1.6, który jest królem pracowni komputerowych oraz słabszych, dławiących się komputerów na CS:GO.

Matko co to ma być!?, czyli gracz CS:GO pod czas zabawy w Couter-Strike 1.6

W szkołach teraz wystawiają oceny, a u nas lekcje przed wakacjami SO opierały się na graniu CS 1.6 przez dwie godziny, bo wystawione oceny. Znajomi zrobili serwer na LAN, a ja się dołączyłem. Zrobiłem wielki Zonk. Moja ulubiona mapa, czyli de_dust2 wyglądała jak gra z A.D 2000, a moje umiejętności = 0.

de_dust2 ja inaczej widzę niż inni- Pożyczone z Google Grafika
de_dust2 ja inaczej widzę niż inni- Pożyczone z Google Grafika

Oczywiście hejt był że po co ja się dołączyłem do rozgrywek, a ja zdezorientowany grałem. Na mapie Dust 2 znam na pamięć, bo na tej mapie miałem pierwszego ejsa (zabójstwo wszystkich przeciwników), zdobyłem rangę, ale na CS:GO.

Rangi, czyli nowa rywalizacja u graczy

Global Offensive w porównaniu do swoich poprzedników oprócz dodania skrzynek z różną zawartością są również rangi, które pokazują zdolności. Po dziesięciu zwycięstwach dostajemy rangę, zależną od zdobytych punktów MVP.

Może jest OK!, ale posądzają mnie o specialne granie dla rangi
Może jest OK!, ale posądzają mnie o specialne granie dla rangi

Kosa, czyli marzenie każdego gracza- Cała Polska otwiera skrzynki.

YouTube jest zalewany otwieraniem skrzynek i wychodzi Grotto albo skin warty dziesiątki złotych. Pod czas swej kariery grania w CS GO otworzyłem tylko….. jedną jedyną skrzynkę, a pozostałe zamieniłem za Grotto. Wydropiłem, czyli zdobyłem cudowne niebieskie podwójne Berety, ale też przy wymianie za Grotto oddałem. Często widać u YouTuberów, lub zawodowych graczy jak zdobywają kosę, czyli nóż słychać odgłosy szczęścia. Dlaczego słychać salwy szczęścia?. Taki nóż kosztuje nawet kilkanaście tysięcy złotych, więc warto się cieszyć.

Typowi gracze w CS:GO

• Rosjanin – Czasem nie potrafi słuchać oraz mówi do teamu w j. rosyjskim. Warto mieć takiego w teamie, gdy ma haxy. Kłótliwa oraz dyspołeczna grupa • Polak – Rzadko chcę słuchać taktyk w j. angielskim (sorry ja mówię w CS GO tylko po angielsku). Ulubione słowa to polski słownik wulgaryzmów pod czas przegrywania rundy. Widać zawsze krew graczy CS 1.6. • Osoby, które mieszkają w krajach arabskojęzycznych- Klawisz do włączania mikrofonu muszą mieć ustawiony blisko WSAD, bo słychać zawsze typowy krzyk oraz lubią zabijać swoich ludzi z drużyny • Anglik, Amerykanin- Mój ulubiony typ gracza w CS:GO. Oprócz poprawnego odpowiadania na moje idee taktyki to również są rozmowni. Dają pole do popisu mniej utalentowanych osób (takich jak ja).

Małe słowo podsumowania.

CS:GO jest gra, którą ktoś taki ja ogarnie powoli, stopniowo. Warto mieć znajomych, którzy wspomogą Cię w poradach oraz konfiguracji żeby było dobrze pod czas grania. Zawsze pamiętać żeby nie grać na full detalach, bo będzie masakra z pingiem. Zapraszam do komentowania, zwrócenia uwagi oraz zapraszam do dodania na Steam. Mój nick to Albatros, więc zapraszam na granie też.

Po pisaniu postu czas na grę
Po pisaniu postu czas na grę
GryHobby
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)