Blog (1)
Komentarze (0)
Recenzje (0)

Recenzja nowej blokady aplikacji - aplikacji Secure Folder Vault dla smartfonów z systemem Android

Strona główna@AnavilsoftRecenzja nowej blokady aplikacji - aplikacji Secure Folder Vault dla smartfonów z systemem Android
26.10.2020 12:24

Witajcie przyjaciele, dzisiaj przeglądam nową blokadę aplikacji, która jest niezawodna, bezpieczna i zawiera znacznie bardziej przydatne funkcje, które pomagają nam w codziennym życiu. Android to najpopularniejszy system operacyjny dla smartfonów. Posiada wiele funkcji i można go dostosować do potrzeb użytkowników. Chociaż Android jest uważany za bardzo bezpieczny system operacyjny, w kilku aspektach pozostaje w tyle. Najnowszy smartfon z Androidem ma świetne funkcje bezpieczeństwa, takie jak skaner linii papilarnych lub hasło do blokowania lub odblokowywania telefonu, ale nie można zablokować poszczególnych aplikacji zainstalowanych na urządzeniu z Androidem. Niewiele firm oferujących smartfony ze spersonalizowanym interfejsem użytkownika oferuje teraz opcję blokady aplikacji i umożliwia użytkownikom blokowanie aplikacji za pomocą hasła i odcisku palca.

Ktoś chciałby zablokować swoje aplikacje z różnych powodów. Niewiele osób nie blokuje całkowicie telefonu, ponieważ uważają, że może to uratować życie komuś w nagłej sytuacji. Niemniej jednak chcą chronić niektóre aplikacje, które zawierają prywatne informacje. Bez względu na powód, musi być rozwiązanie. Teraz nie musimy już martwić się tym problemem, ponieważ w sklepie Google Play dostępnych jest wiele aplikacji blokujących aplikacje innych firm, które chronią poszczególne aplikacje i prywatność telefonu przed szpiegami, które można pobrać i używać. bardzo łatwo.

Oto jedna z najbezpieczniejszych i najbezpieczniejszych aplikacji blokujących aplikacje, AppLock stworzona przez Anavil Soft, która blokuje aplikacje za pomocą odcisku palca, kodu PIN lub kodu, a użytkownicy nie zauważą niczego innego, dopóki nie wejdą i nie uruchomią jednej z zablokowanych aplikacji, dając ci spokój, którego szukasz. Ta aplikacja App Lock obsługuje telefony Samsung, LG, MI, Oppo, Vivo, Realme, Xiaomi, Oneplus i wszystkie inne smartfony z systemem Android. Najlepsza aplikacja odcisków palców 2020 do ochrony aplikacji odcisków palców za pomocą Photo Vault i Video Locker.

App Lock - Fingerprint Vault Hide Photo & Videos by Anavil soft

712221

Applock-Fingerprint Vault to jedna z najprostszych szafek aplikacji bez zbędnych ustawień i funkcji. Chroń swoją aplikację, logując się po prostu za pomocą hasła, odcisku palca (jeśli jest dostępny) lub szablonu. Aby zapobiec zbyt częstemu wyzwalaniu się ochrony, można ustawić timer zerowania. To nie tylko pomaga chronić Twoje aplikacje, ale możesz także użyć tej aplikacji, aby chronić zdjęcia, filmy, dźwięk, dokumenty, kontakty, listy prywatne za pomocą AppLock. Możesz ukryć ikonę aplikacji

zablokuj aplikację, aby Twój partner nigdy nie wiedział o istnieniu tej aplikacji lub możesz pokryć tę aplikację ikoną kalkulatora, aby partner nie mógł otworzyć tej aplikacji.

Future of Intruder Selfie jest niesamowita, robi zdjęcia intruzów próbujących włamać się do twojego telefonu i oszczędza czas i dane w AppLock do weryfikacji

Blokada aplikacji - Sejf na odcisk palca może blokować dostęp telefonu do przełączników Wi-Fi, Bluetooth i automatycznej synchronizacji. Ten Applock ma również zaawansowane ustawienia zabezpieczeń.

Obejmują one wyświetlanie komunikatu o błędzie systemu podczas otwierania zablokowanych aplikacji, niewidoczność ikony AppLock i stale zmieniające się pozycje liczbowe na ekranie wprowadzania hasła. . Te opcje pomogą zmylić napastnika.

Ponadto AppLock oferuje szeroki wybór motywów ekranu blokady.

Pobierz ze sklepu Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.anavil.applockfinger...

W załączeniu kilka zrzutów ekranu aplikacji.

712230
712231
712232
712233
712234
712235
Komentarze (2)