Blog (164)
Komentarze (4.2k)
Recenzje (43)

Internetowy niezbędnik kibica piłkarskiego na Mundial

@AnTarInternetowy niezbędnik kibica piłkarskiego na Mundial18.06.2018 23:32

Pierwszy mecz Polski z Senegalem tuż-tuż i dla milionów Polaków tak naprawdę teraz zaczyna się ten piłkarski czempionat. Pora więc na przedstawienie piłkarskiego niezbędnika, który przyda się każdemu kibicowi piłkarskiemu do śledzenia na bieżąco poczynań naszej reprezentacji oraz jej konkurentów na rosyjskim Mundialu.

654002

Dzięki tej stronie można obejrzeć Mundial za darmo w Internecie

Wielu z Was zastanawia się gdzie można „za free”, obejrzeć transmisje mundialowych meczów w necie. W czasach gdzie coraz więcej ludzi w ogóle nie ogląda telewizji, a telewizor służy najczęściej jako monitor do oglądania filmów online albo gier wideo. Pytanie to nabiera wielkiego znaczenia. W związku z tym postanowiłem, przedstawić jedyną tego typu stronę gdzie bez uiszczenia żadnych opłat można w necie obejrzeć mecze Mistrzostw Świata w piłce nożnej.

Chodzi tutaj o multimedialną platformę sport.tvp.pl, która zapewnia kibicom możliwość obejrzenia transmisji wszystkich meczów rosyjskiego mundialu. Niewątpliwym atutem TVP-owskiej oferty jest to, że z 64 meczów, aż 52 udostępnione jest w jakości 4K. Trzeba przy tym pamiętać, żeby móc korzystać z usług tej platformy trzeba mieć zainstalowane aktualne wersje programów Windows Media Player oraz Microsoft Silverlight. No ale to chyba nie stanowi dla nikogo większego problemu, tym bardziej że oferta portalu sport.tvp.pl przedstawia się rewelacyjnie.

Platforma tvp.sport.pl ma również aplikację na telefony komórkowe.
Platforma tvp.sport.pl ma również aplikację na telefony komórkowe.

Gdyż oprócz bezpośredniej możliwości oglądania meczu mundialowego online strona ta przedstawia skróty rozegranych meczów; oraz całą garść bieżących informacji z Mundialu, w tym trzy programy „na żywo” - pokazywany o siódmej rano Prosto z mundialu — meldunek z Soczi, o 19-tej Mundial 2018: Studio po meczu i 22:30 Mundialowy wieczór. Zważywszy na bogactwo oferty sam dostęp do internetowej strony programu TVP Sport, oferuje pełne spectrum dostępnych przez cały dzień mundialowych wrażeń.

Internetowy „Skarb Kibica”

Każdy zaprawiony kibic piłkarski, żeby móc kibicować oprócz przywdziania barw narodowych i nieoficjalnego zestawu kibica (w który skład przeważnie wchodzi piwo, paluszki, chipsy, popcorn) potrzebuje piłkarskiego Skarbu Kibica, który zawiera pełne kadry zespołów biorących udział w Mundialu.

Oprócz tradycyjnego zestawu kibica warto też wiedzieć kto z kim gra.
Oprócz tradycyjnego zestawu kibica warto też wiedzieć kto z kim gra.

Z racji tego, że papierowa forma takowego wydawnictwa pomału przechodzi do lamusa, wiele osób korzysta z internetowych wersji takich wydawnictw. A ja najbardziej lubię korzystać z mundialowych składów anglojęzycznego wydawnictwa Wikipedii - na którym można uzyskać szczegółowe dane, korzystając ze stron wiki każdej drużyny z osobna. Dla ułatwienia podaje „wikipediowy” odnośnik dla każdego teamu według podziału na grupy.

Tutaj znajdziecie najlepsze statystyki mundialowe

Dla fanów wszelkiego rodzaju aktualizowanych na bieżąco statystyk mundialowych godną polecenia jest internetowa strona Przeglądu Sportowego. Mundialowi statystycy znajdą na niej na terminarz meczów mundialowych, aktualne wyniki i tabeledrabinkę MŚ, listę strzelców według liczby goli, najnowsze niusy z tego co słychać w sztabie naszej reprezentacji, oraz ciekawe filmy wideo z Mundialu. A to wszystko prowadzone na wysokim poziomie przez najlepszych polskich dziennikarzy sportowych i spikerów piłkarskich.

Na internetowej stronie PS znajdziecie najlepiej wydane tabele i statystyki MŚ`2018
Na internetowej stronie PS znajdziecie najlepiej wydane tabele i statystyki MŚ`2018

Dodatkowo chciałbym, polecić stronę Gol24 gdzie jest bardzo fachowo przedstawiony opis 12 stadionów rosyjskiego czempionatu z filmami je przedstawiającymi. Trzeba przyznać, że wygląd tych stadionów robi spore wrażenie.

Oby to był POLSKI MUNDIAL!

Na zakończenie dodam, że bardzo wierzę w naszą reprezentację na tych Mistrzostwach i myślę, że mamy realne szanse na co najmniej ćwierćfinał... Najważniejsze w tym wszystkim, żeby wygrać pierwszy mecz z Senegalem, a później powinno być tylko lepiej.

654019

A Wy jak oceniacie szanse naszych na tym Mundialu? Coś bardzo cicho na blogu dobrychprogramów o tym wydarzeniu. Może przez to, że ta impreza odbywa się w Rosji? ;)

InternetPoradnikiHobby
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (21)