Blog (55)
Komentarze (1.1k)
Recenzje (0)
@arlidAndoapka: Moja@gazetka

Andoapka: Moja@gazetka

30.11.2013 17:57, aktualizacja: 30.11.2013 19:47

Chyba większość z nas lubi tanie zakupy? Prawda? Często przeczesujemy internet w poszukiwaniu ciekawej oferty, a być może coś nas zaciekawi. Wszelkiej maści sklepy również prześcigają się w zaoferowaniu nam świetnych cen na produkty dostępne w swojej ofercie. Czy zatem można jakoś ułatwić to "szukanie"? Można... Moja@gazetka robi to w łatwy sposób.

492500

Czym jest ta aplikacja? Jest to aplikacja będąca swojego rodzaju zbiorem wszelkiej maści gazetek handlowych różnych sklepów i to nie tylko typowo spożywczych – znajdziemy także gazetki z innej branży. Sama aplikacja jest dość prosto – choć schludnie zbudowana – głównym jej elementem są cztery funkcjonalne zakładki, dzięki którym zobaczymy podgląd aktualnych promocji, przejrzymy gazetki z naszych ulubionych sklepów, zaglądniemy do gazetek z ulubionej kategorii sklepów czy przejrzymy ofertę wszystkich sklepów. Jak widać możliwości przeglądania i filtrowania nie brakuje.

492502

Samo przeglądanie gazetek nie jest problematyczne. Swobodnymi ruchami "przeciągnięć" palca przeglądamy kolejne strony oferty. Nie zabrakło także obsługi powiększania za pomocą multi-toucha – działa to dość płynnie i jest bardzo intuicyjne. Jak wspomniałem wcześniej możemy spośród listy wszystkich sklepów w szybki sposób – zaznaczając odpowiednią gwiazdkę obok sklepu – oznaczyć go jako nasz ulubiony, dzięki czemu możemy przeglądać oferty tylko z określonych wybranych przez nas miejsc. Jest to ciekawa funkcjonalność szczególnie, gdy nie mamy w swoim mieście wszystkich sklepów. Dla gazetek typowo "regionalnych" możemy wprowadzić np. Lokalizację naszego miejsca zamieszkania. Również przydatna funkcja.

492504

Niestety aplikacja posiada także minusy. Szczególnym jest tutaj brak możliwości przeglądania offline i pobierania wspomnianych gazetek na nasze urządzenia. Potrzebne jest tutaj ciągłe połączenie z internetem. Kolejną rzeczą jaka mogłaby się pojawić to możliwość pokazania jedynie ofert (gazetek), które obowiązują w danym dniu – czasem bowiem możemy zobaczyć oferty, które pojawią się za kilka dni, choć to oczywiście plus – można wtedy bowiem zaplanować zakupy :)

Podsumowując Moja@gazetka to ciekawa i dość przydatna aplikacja pomagająca odnaleźć się w gąszczu ciągłych promocji. W miarę aktualizacji pojawia się także coraz więcej sklepów, ofert co tylko wzmaga apetyt na zakupy.

Wszelkie znaki i oferty są przedstawione jedynie w celach reklamowych.

Oczywiście każdy ma własne zdanie dotyczące danych kwestii nie zamierzam go w żaden sposób podważać, czy obrażać kogokolwiek w jakikolwiek sposób. Przepraszam także za ewentualne błędy.

OprogramowanieTelefony
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)