Blog (4)
Komentarze (498)
Recenzje (0)

Gramy razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy!

Strona główna@b.munroGramy razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy!
12.01.2018 21:40

Już w najbliższą niedzielę nadejdzie 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! W tym roku celem zbiórki jest pozyskanie środków dla wyrównania szans w leczeniu noworodków na oddziałach neonatologicznych. Już za dwa dni na ulice na całym świecie wyruszą ludzie którzy chcą wesprzeć tę fantastyczną, unikalną na skalę światową, akcję.

W 26. Finał gramy razem z Orkiestrą i przygotowaliśmy dla Was w tym roku coś specjalnego. Oprócz tradycyjnych, niezmiennie unikatowych, gadżetów, jak kubki czy koszulki, tym razem możecie wziąć udział w licytacji... oficjalnej obudowy oraz fotela gamingowego portalu dobreprogramy.pl. Są to jedyne takie wyprodukowane sztuki personalizowane na specjalne zamówienie! Więcej opowie Wam Krzysiek:

Pełną listą przygotowanych przez nas aukcji możecie zobaczyć tutaj. To nie koniec atrakcji, jakie przygotowaliśmy specjalnie na ten finał. Jeden z wystawionych przedmiotów zasługuje na szczególne wyróżnienie – zdobyć możecie ostatnią unikatową kurtkę dobrychprogramów! Przekopaliśmy nasze przepastne magazyny wszerz i wzdłuż i nie mamy wątpliwości, że jest to ostatnia sztuka. Prawdziwy unikat!

bDXLiXjH

Wszystkie aukcje rozpoczynamy od złotówki – można już brać udział w licytacjach. Potrwają one aż do niedzieli, czyli do dnia 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, do godziny 20:30. Koszty wysyłki (także poza granice Polski) redakcja bierze na siebie. Powodzenia w licytacjach i nie zapomnijcie, by na niedzielny spacer zabrać ze sobą portfel!

Aktualizacja, 15.01.2017, 10:30

Aukcje zostały zakończone, łącznie uzbieraliśmy 4717,50 zł – mamy zatem kolejny rekord! Najwyższa kwotę udało się uzyskać na aukcji fotela gamingowego (1775 zł), na drugim miejscu znalazła się nasza obudowa (306 zł), dalej ostatnia sztuka unikatowej kurtki dobrychprogramów (305 zł). Świetnie poradził sobie także nasz długi ogon, czyli koszulki i kubki, których ceny sięgnęły 200 złotych.

bDXLiXjN

Wszystkim uczestnikom i wspierającym Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy serdecznie dziękujemy!

Udostępnij:
bDXLiXkD