Blog (126)
Komentarze (1.5k)
Recenzje (0)

Blogi na dobrychprogramach – Kwiecień (34)

@BananBlogi na dobrychprogramach – Kwiecień (34)04.05.2014 16:41

Weekend majowy trwa w najlepsze, a pogoda nie może się zdecydować czy ma być gorąco czy może mroźno. Dlatego w jeden dzień chodzimy w krótkim rękawku, a w kolejny bez bluzy i kurtki można zmarznąć.

515489

Rozpoczął się nowy miesiąc, więc ponownie mogliśmy zgłaszać swoje wpisy z ubiegłego miesiąca do konkursu organizowanego przez redakcję, w którym można wygrać cenne nagrody. Czas na zgłaszanie swoich wpisów mieliśmy do wczoraj, natomiast od dzisiaj do 10 maja osoby uprawnione mogą głosować na najlepsze wpisy na stronie konkursowej.

Ogółem

W porównaniu do marca w kwietniu mało co się zmieniło. Można nawet rzec, że stagnacja trwa w najlepsze, bo czym są 4 wpisy więcej na dwie setki wszystkich tekstów? Wpisy na stronie głównej oraz blogerzy podobnie, bo o 6 więcej. Tylko przy liczbie wpisów na stronie głównej portalu widać zmianę. Zamiast 8 wpisów jak w marcu, to w kwietniu na stronę główną portalu trafiło aż 30 tekstów. Jednak sądzę, że ta zmiana nie jest spowodowana jakimś nagłym skokiem jakości wpisów, tylko po prostu strategia co do najwyższego wyróżniana wpisów została w redakcji zmodyfikowana.

Jeśli chcemy porównywać ubiegły miesiąc z analogicznym okresem w latach ubiegłych, to niestety wpisów jest mniej. W kwietniu 2014 było o 17 wpisów mniej niż w kwietniu 2013. Natomiast na stronę główną bloga w ubiegłym miesiącu trafiło o 9 wpisów mniej. Jedynie blogerów jest o 11 więcej, ale to nie przekłada się na większą liczbę wpisów.

515494

Na szczęście nie wszystko zastygło w jednym miejscu. Czytelnicy wpisów na blogu wykazują się dość dużą aktywnością w komentarzach, a od dołka w grudniu nie ma już dużych spadków w liczbie komentarzy. W stosunku do marca, w kwietniu było aż 563 komentarze więcej!

515496

Pierwsza trójka blogerów według liczby wpisów

(34/5/2014) - (zestawienie/miesiąc/rok)

Mimo, że największą liczbę wpisów napisał Tomaszek19914, a było ich aż 12, to na szczególną uwagę zasługuje macminik, którego wszystkie wpisy trafiły na stronę główną bloga, a aż 2/3 na główną portalu! Przyjmij moje gratulacje. Natomiast na trzecim miejscu egzekwo znalazł się tomeeek64 oraz lordjahu, o to który z nich znajdzie się wyżej w tablce zdecydowała dopiero liczba komentarzy. Przypominam, że o miejscu decyduje liczba wszystkich wpisów, a miejscu w tabeli liczba wpisów na stronie głównej bloga > portalu > liczba komentarzy > alfabet.

515500

TOP 10 wpisów według liczby komentarzy

(34/5/2014) - (zestawienie/miesiąc/rok)

Kolejny miesiąc i ponownie Xanthia zajmuje pierwszą pozycję w zestawieniu ze swoim wpisem z serii "Wszystkie rzeczy, których... nie zawdzięczamy Apple". W TOP 10 wpisów według liczby komentarzy znalazło się również dość dużo miejsca dla Linuxa, często nazywanego w tych wpisach alternatywą dla Windowsa XP, któremu skończyło się wsparcie od Microsoftu 8 kwietnia 2014 roku.

515504

Jak co miesiąc, tak również i tym razem spośród wszystkich wpisów jakie trafiły na stronę główną portalu wybiorę jeden, który był nad wyraz ciekawy i warto na niego zerknąć. Wyjątkowo zachowam się bardzo egoistycznie i zaproszę Was do przeczytania mojego wpisu pod tytułem "Banan znęca się nad nastoma pendrivami ", w którym porównywałem 14 pendrivów =P

Na zakończenie

Piszcie komentarze, głosujcie na najlepsze wpisy i zdobywajcie nagrody. Jak pewnie zauważyliście ostatnio w szeregi redakcyjnych współpracowników wszedł Scorpions.B, a wraz z nim ja =) Za niedługo moje newsy również zobaczycie na stronie głównej portalu. Pozdrawiam, Banan =)

Internet
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (21)