Blog (126)
Komentarze (1.5k)
Recenzje (0)

Już wkrótce WTW na 6 platform!

@BananJuż wkrótce WTW na 6 platform!18.05.2012 19:30

Już wkrótce moja prośba o pełnoprawny multikomunikator (z GG i Jabberem) na Androida opublikowana we wpisie o Tokondzie się ziści i to ze sporą nawiązką. Albowiem wszem i wobec oznajmiam wam, że WTW zawita na 6 platform z czego 4 będą mobilne.

417567

Miesiąc temu została utworzona spółka WTW.im sp. z o.o., której zadaniem będzie tworzenie komunikatora WTW, który po dzisiejszym rebrandingu zwie się WTW.im. Wiadomo już, że komunikator nie będzie tworzony przez jedną osobę lecz profesjonalny zespół. Pierwsze zmiany już widać na jego stronie. Została ona całkowicie przebudowana, dodana została zakładka wtyczki i pomoc (FAQ), zaś na samym dole witryny widnieją systemy, na których już wkrótce uruchomimy WTW.im. Jak na razie komunikator można pobrać jedynie dla Windowsa, natomiast wersje na Maca, Blackberry, Windows Phone, iOS i Androida pojawią się już niebawem.

417569

Niestety jak na razie twórcy nie przewidują wersji dla Linuxa. Mimo komercjalizacji WTW.im na pewno w komunikatorze nie znajdą się reklamy =)

Będę z zaciekawieniem i podekscytowaniem czekał na nową wersje komunikatora, którą będę mógł uruchomić na swoim smartfonie. Pozdrawiam, Banan =)

OprogramowanieInternetTelefony
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (15)