Blog (126)
Komentarze (1.5k)
Recenzje (0)
@BananKonta pocztowe

Konta pocztowe

13.07.2010 18:42

Odpowiadając na tekst luqass -a opiszę parę innych kont pocztowych, które również sam używałem.

Yahoo! Limit pojemności bezpłatnego konta Poczty Yahoo! wynosi 1GB. Po zapłacie można otrzymać 2GB. Limit jednej wiadomości wynosi 10MB niezależnie od tego czy ją nadajemy, czy otrzymujemy. Filtr spamu jest bardzo dobry i tylko czasem wpadnie jakiś pojedynczy spam. Dostępne są trzy domeny yahoo.com, ymail.com i rocketmail.com. Za minus można uznać rejestrację po angielsku lecz skrzynka jest już po polsku jeżeli w trakcie rejestracji przy polu country/kraj wybierze się Poland.

Hotmail Ciągle rosnący obszar przechowywania wiadomości 5 GB miejsca, które jest zwiększane automatycznie. Limit załącznika jednej wiadomości to 10MB. Spamu jest nieco więcej niż w Yahoo! Intuicyjne rozmieszczenie folderów i przycisków z możliwością zmiany szaty graficznej na np. zielony.

369088

Pino Wielkość skrzynki to 1GB. Maksymalna wielkość jednej wiadomości wynosi 20MB. Zero spamu, a przynajmniej ja nie dostałem ani jednej niepotrzebnej wiadomości. Jedna domena pino.pl. Ładny wygląd brak reklam.

369090

GG Poczta Gadu-Gadu ma w swojej ofercie skrzynkę o wielkości 4 GB. Maksymalna wielkość wiadomości wynosi i tu duży plus 100MB. Domena udostępniona przez pocztę Gadu-Gadu to gg.pl. Skrzynka może również integrować się z nowym gadu-gadu 10. Oznacza to, że gdy dostaniesz wiadomość, a masz włączony komunikator gadu-gadu 10 to zostaniesz poinformowany o nowej poczcie. Dostępna jest również możliwość rozmów jak przez komunikator. Po lewej stronie skrzynki umieszczona jest lista kontaktów taka jak w gg. Brak spamu i reklam. Minusem jest to iż ani poczta, ani komunikator w wersji 10 nie wyszły jeszcze z testów beta.

369092

To tylko niektóre skrzynki które używam/używałem inne przedstawił luqass w artykule na który odpowiedziałem tym wpisem. Zapraszam do komentowania.

Wybrane dla Ciebie
Komentarze (26)