Blog (59)
Komentarze (333)
Recenzje (0)

Blackview BV6600 Pro, czyli niedrogi telefon z termowizją

Strona główna@CarlitoNeoBlackview BV6600 Pro, czyli niedrogi telefon z termowizją
27.09.2021 18:39

Niedawno swoją premierę miał Blackview BV6600 Pro, czyli odporny na czynniki zewnętrzne smartfon z termowizją w rozsądnej cenie - niespełna 1200 złotych. Czym się charakteryzuje, co oferuje i jak wygląda?

777237

Co dostajemy za około 1200 złotych? Dzięki światowej klasy technologii termowizyjnej firmy FLIR® i gigantycznej baterii 8580 mAh, Blackview BV6600 Pro to świetna propozycja do zabawy i pracy. Warto wspomnieć, że Blackview BV6600 Pro to trzeci telefon ze zintegrowaną kamerą termowizyjną FLIR® od firmy Blackview, wykorzystującą sukces poprzedników dzięki znacznie bardziej przyjaznym cenom, aby umożliwić większej liczbie osób dostęp do zaawansowanej technologii termicznej bez opróżniania portfela.

Imponująca bateria o pojemności 8580 mAh

Jedną z cech szczególnych BV6600 Pro jest bateria o imponującej pojemności 8589 mAh, która jest 53% powyżej średniej pojemności baterii w innych smartfonach (tak wylicza producent), więc żywotność baterii jest imponująca z czasem czuwania do 430 godzin przy włączonym 4G/WiFi i dłuższym czasie przeglądania stron internetowych - nawet do 22 godzin. Większa bateria zapewnia wiele korzyści, ponieważ obsługuje komunikację, przeglądanie, gry, zdjęcia termowizyjne i aktualizacje mediów społecznościowych bez konieczności ładowania, szukania źródła energii, podłączania powerbanku itp. Fakt, telefon jest o wiele cięższy i mniej kompaktowy, ale jeśli komuś zależy na prawdziwej mobilności, nie powinien narzekać. 

777241

Kamera termowizyjna FLIR

Podobnie jak poprzednicy, Blackview BV6600 Pro jest wyposażony w zintegrowaną kamerę termowizyjną FLIR Lepton®, która pozwala zobaczyć i zmierzyć ciepło. Kamera termowizyjna wykorzystuje technologię FLIR MSX®, która łączy obrazy termowizyjne i widzialne, aby osiągnąć najwyższy możliwy poziom szczegółowości obrazu i trafność informacji. Urządzenie posiada również aplikację MyFLIR®, która umożliwia szczegółową analizę obrazu i raportowanie informacji bezpośrednio z telefonu.

bEJiasqf

Ponieważ kamera termowizyjna jest zintegrowana z telefonem, wszystko, co przechwytujesz, można natychmiast udostępniać i przesyłać strumieniowo do mediów społecznościowych. 

777245

W bardziej praktycznych zastosowaniach wartość obrazowania termicznego BV6600 Pro jest ogromna, począwszy od wykrywania samochodowych problemów elektrycznych i mechanicznych po pomoc w zapewnieniu wydajnego ogrzewania, chłodzenia i wentylacji systemu HVAC. Dzięki wykrywaniu anomalii, które są zwykle niewidoczne gołym okiem, umożliwia podjęcie działań naprawczych przed wystąpieniem kosztownych awarii systemu. W porównaniu z innymi narzędziami do konserwacji predykcyjnej lub systemami inspekcyjnymi, obrazowanie termiczne jest nieinwazyjne, bezkontaktowe i nieniszczące, dzięki czemu nie spowoduje żadnych szkód dla użytkownika – zalety są oczywiste.

777247

Dla entuzjastów outdooru kamera termowizyjna BV6600 Pro jest przydatna do zwiększenia osobistego bezpieczeństwa. Na przykład może pomóc uniknąć niebezpieczeństwa poprzez wykrywanie dzikich zwierząt i znajdowanie zagubionych członków drużyny, nawet w najciemniejszą noc .

777249

Wysoka odporność na trudne warunki

Kolejną cechą charakterystyczną BV6600 Pro jest jego wytrzymałość. Dzięki odpornej konstrukcji klasy wojskowej, smartfon jest przygotowany na to, aby wytrzymać mocne uderzenia. Ogólnie rzecz biorąc, przetrwa upuszczenie, wpadnięcie do wody i zasypanie kurzem lub piaskiem. Jest to wielki atut dla osób, które pracują na budowach, uwielbiają wspinaczkę skałkową lub kajakarstwo lub są po prostu niezdarne i mają tendencję do psucia telefonów. BV6600 Pro przetrwa próbę czasu.

777252

Oprócz mocnych cech wspomnianych powyżej, BV6600 Pro, jako ekonomiczny telefon termiczny, ma przyzwoite parametry:

bEJiasql
  • Wyświetlacz HD+ o przekątnej 5,7 cala
  • Ośmiordzeniowy procesor MediaTek Helio P35
  • 4 GB pamięci RAM i 64 GB pamięci ROM
  • Tylny aparat Samsung® 16MP
  • Czujnik odcisków palców i przycisk zasilania - 2 w 1
  • GPS, GLONASS, Beidou i Galileo
  • NFC
  • Globalne pasma LTE
  • Podwójne 4G VoLTE
  • System Doke 2.0 OS oparty na Android 11

Urządzenie jest dostępne w sprzedaży od 22 września. Obecnie trwa promocja na BV6600 Pro i można je kupić za niespełna 1200 złotych. Wyprzedaż potrwa do 5 października. Jeśli kogoś interesuje urządzenie jako takie, ale nie potrzebna jest mu funkcja kamery termowizyjnej model BV6600E również jest w promocji - można go znaleźć tutaj

bEJiasrb