Blog (56)
Komentarze (624)
Recenzje (0)

Nagradzamy najlepszych blogerów lipca 2015!

Strona główna@CebulaNagradzamy najlepszych blogerów lipca 2015!
18.08.2015 19:48

Większość zainteresowanych już poznało zapewne wyniki lipcowej edycji konkursu Nagradzamy najlepszych blogerów jednak aby tradycji stało się zadość ogłoszę je wszem i wobec w niniejszym wpisie...

Oczywiście zasady konkursu są analogiczne do poprzednich edycji. Dla przypomnienia, od 4 do 10 sierpnia, każdy aktywny bloger (z min. jednym wpisem opublikowanymi na stronie głównej bloga) oraz każdy aktywny czytelnik (min. 50 komentarzy) mógł głosować w plebiscycie na najlepsze wpisy opublikowane na blogu dobrychprogramów w lipcu. Wybieraliście po maksymalnie 3 wpisy z miesiąca, w ten sposób powstała lista najlepszych z najlepszych, czyli "finałowa dziesiątka".

Spośród finalistów redakcyjne jury wybierało 5 zwycięskich wpisów, których autorzy otrzymają jedną z atrakcyjnych nagród do wyboru:

bEKiXIkD
563900

Nie jest niespodzianką, że w gorącym, przedpremierowym okresie pewne zwycięstwo zapewnił sobie autor wpisu poświęconego instalacji najnowszej wersji Windows, no może nie do końca najnowszej, ale material design jest ;) Poza odświeżaniem wiadomości o instalacji Windows zainteresowały Was zabezpieczenia antypirackie, oczywiście historia - Atari Falcon, coś o odzyskiwaniu systemu i grzebanie w sprzęcie. Historia i dłubanie w sprzęcie to obowiązkowy element TOP5 :) Oto lista zwycięzców:

bEKiXIkJ

Pozostałe wpisy wybrane przez Czytelników do pierwszej dziesiątki

Pozostaje jeszcze miły obowiązek wskazania zdobywców nagród dodatkowych. Upominki portalu — wylosowaliśmy spośród wszystkich, którzy wzięli udział w losowaniu, wytypowali choć jeden finałowy wpis i nie otrzymali żadnej nagrody. Szczęśliwcami, do których trafią zestawy gadżetów lub kurtki dobroprogramowe, są: Astis i mly.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy zwycięzcom, dziękujemy Wam za świetne wpisy i czekamy na więcej! W sprawie wysyłki nagród będziemy kontaktować się drogą mailową (na adresy podane w profilach) w najbliższych dniach. Gratulujemy też autorom wyróżnionych wpisów i dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udziału w typowaniu finalistów.

bEKiXIkK

Przypominam, że zostały jeszcze dwa tygodnie by podjąć wyzwanie i powalczyć o tytuł najlepszego blogera sierpnia. Zachęcamy :)

Udostępnij:
bEKiXIlz