Blog (56)
Komentarze (624)
Recenzje (0)
@CebulaNagradzamy najlepszych blogerów lutego 2017!

Nagradzamy najlepszych blogerów lutego 2017!

15.03.2017 16:23

Dziś rozdajemy kolejne nagrody dla najlepszych blogerów. Tym razem w puli nagród przebierać będą autorzy wpisów lutowych, które spotkały się z największym uznaniem. Zasady konkursu Nagradzamy najlepszych blogerów! pozostają oczywiście niezmienne, ale pula nagród pewnych zmian się doczekała. Sądzę, że wybór jest jeszcze ciekawszy... Wszystkich, którym umknęły nagrodzone wpisy zachęcamy do niezwłocznego naprawienia tego karygodnego błędu ;)

Zasady konkursu były analogiczne jak w poprzednich edycjach. Dla przypomnienia, od 4 do 10 marca, każdy aktywny bloger (z min. jednym wpisem opublikowanym na stronie głównej bloga) oraz każdy aktywny czytelnik (min. 30 komentarzy) mógł głosować w plebiscycie na najlepsze wpisy opublikowane na blogu dobrychprogramów w styczniu. Wybieraliście po maksymalnie 3 wpisy z miesiąca, w ten sposób powstała lista najlepszych z najlepszych, czyli "finałowa dziesiątka".

Spośród finalistów redakcyjne jury wybierało 5 zwycięskich wpisów, których autorzy otrzymają jedną z niezwykle atrakcyjnych nagród do wyboru. Pełna lista nagród w puli wygląda następująco:

617678

W lutym było sporo naprawdę ciekawych wpisów, największym jednak zainteresowaniem cieszyła się historia jednego z najstarszych, polskich serwisów z grami on-line. Kurnik podbił Wasze serca. Ten serwis jednak ktoś lubił, a Silverlight? Ja nie znam nikogo, jednak krótka historia życia i upadku tego dziwactwa rodem z Redmond zdobyła czytelników. Chińczycy podbijają rynek smartfonów. Niewątpliwie znaczący wkład w ten podbój ma Xiaomi. Wkład w sukces Xiaomi ma niewątpliwie MIUI, nakładka na Androida. Dzięki niej Xiaomi to najbardziej iphonowy Android. Wpis o nakładce androidowej, która chciałaby być iOSem zyskał sobie wielu czytelników, a autorowi umożliwił wygranie m. in. smartfona z MIUI na pokładzie... Doceniliście również "zachętę" do naprawiania komputerowych rupieci, autor dzięki temu może sobie wybierze z puli nagród kartę graficzną i znowu zajmie się tym co lubi najbardziej, grzebaniem w blaszaku ;) No i na koniec, ostatni wpis, który podbił Wasze serca. Czyli jeśli już nie o Enigmie to o innych osiągnięciach XX-wiecznej nauki. Ze szczególnym uwzględnieniem raczkującego systemu ILS, a wszyscy w Polsce wiedzą co to takiego, sami wiecie dlaczego... Zachęcamy do lektury, a teraz konkretnie, zwycięskie wpisy:

Oto pozostałe wpisy wybrane przez Czytelników do pierwszej dziesiątki:

Na koniec jeszcze miły obowiązek wskazania zdobywców nagród dodatkowych. Upominki portalu — wylosowaliśmy spośród wszystkich, którzy wzięli udział w losowaniu, wytypowali choć jeden finałowy wpis i nie otrzymali żadnej nagrody. Szczęśliwcami, do których trafią zestawy gadżetów są: AntyHaker i #r2d2#.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy zwycięzcom, dziękujemy Wam za znakomite wpisy i czekamy oczywiście na więcej! W sprawie wysyłki nagród będziemy kontaktować się drogą mailową (na adresy podane w profilach) w najbliższych dniach. Gratulujemy też autorom wyróżnionych wpisów i dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udziału w typowaniu finalistów.

Przypominam, że zostały jeszcze dwa tygodnie by podjąć wyzwanie i powalczyć o tytuł najlepszego blogera marca. Próbujcie :)

Wybrane dla Ciebie
Komentarze (27)