Blog (56)
Komentarze (624)
Recenzje (0)

Nagradzamy najlepszych blogerów maja 2016!

Strona główna@CebulaNagradzamy najlepszych blogerów maja 2016!
15.06.2016 14:13

Majowa edycja konkursu Nagradzamy najlepszych blogerów rozstrzygnięta! Poznaliśmy kolejną piątkę zwycięzców, którym przypadnie w udziale wybór nagród z zaproponowanej przez nas niezwykle atrakcyjnej puli. Rywalizacja była zacięta, a wpisy różnorodne. Jeśli jeszcze nie czytaliście wyróżnionych, koniecznie naprawcie ten błąd.

Zasady konkursu były analogiczne jak w poprzednich edycjach. Dla przypomnienia, od 4 do 10 czerwca, każdy aktywny bloger (z min. jednym wpisem opublikowanymi na stronie głównej bloga) oraz każdy aktywny czytelnik (min. 30 komentarzy) mógł głosować w plebiscycie na najlepsze wpisy opublikowane na blogu dobrychprogramów w maju. Wybieraliście po maksymalnie 3 wpisy z miesiąca, w ten sposób powstała lista najlepszych z najlepszych, czyli "finałowa dziesiątka".

Spośród finalistów redakcyjne jury wybierało 5 zwycięskich wpisów, których autorzy otrzymają jedną z niezwykle atrakcyjnych nagród do wyboru. Pełna lista nagród w puli wygląda następująco:

bDYRWfQT
594831

Maj, wiosna, pogoda... Nie dziwi, że porwał Was wpis poświęcony budowie balkonowej stacji meteo, która z powodzeniem mogłaby być wysłana przez NASA na księżyc ;) Kto by się jednak spodziewał, że kultura zachowania i wypowiedzi w sieci jest tak ważkim tematem? A jednak. Linux wraca do nas, tym razem na ThinkPadzie... Ba, nie tylko Linux do nas wrócił w maju, również Windows NT, warto poświęcić chwilę na refleksję o Windows przy okazji nagrodzonego wpisu... W ogóle w tej edycji blogowego konkursu systemy z drugiego rzędu popularności zapewniły laury, tak było również w przypadku Sailfish OS. Zachęcamy do lektury, a teraz konkretnie, zwycięskie wpisy:

bDYRWfQZ

Oto pozostałe wpisy wybrane przez Czytelników do pierwszej dziesiątki:

Na koniec jeszcze miły obowiązek wskazania zdobywców nagród dodatkowych. Upominki portalu — wylosowaliśmy spośród wszystkich, którzy wzięli udział w losowaniu, wytypowali choć jeden finałowy wpis i nie otrzymali żadnej nagrody. Szczęśliwcami, do których trafią zestawy gadżetów lub kurtki dobroprogramowe, są: wonsik i mkspoker

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy zwycięzcom, dziękujemy Wam za znakomite wpisy i czekamy oczywiście na więcej! W sprawie wysyłki nagród będziemy kontaktować się drogą mailową (na adresy podane w profilach) w najbliższych dniach. Gratulujemy też autorom wyróżnionych wpisów i dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udziału w typowaniu finalistów.

bDYRWfRa

Przypominam, że zostały jeszcze dwa tygodnie by podjąć wyzwanie i powalczyć o tytuł najlepszego blogera czerwca. Próbujcie :)

Udostępnij:
bDYRWfRP