Blog (56)
Komentarze (624)
Recenzje (0)

Nagradzamy najlepszych blogerów stycznia 2017!

@CebulaNagradzamy najlepszych blogerów stycznia 2017!
15.02.2017 17:30

Wyłoniliśmy pierwszych laureatów tegorocznej edycji konkursu Nagradzamy najlepszych blogerów!. Pięciu najlepszych blogerów stycznia 2017 r. zyskało prawo wyboru nagród z naszej, niezwykle atrakcyjnej, puli. Czytelnicy dobrychprogramów otrzymują natomiast listę topowych styczniowych wpisów, których ominąć nie można. Wszystkich, którym umknęły nagrodzone wpisy zachęcamy do naprawienia błędu, warto.

Zasady konkursu były analogiczne jak w poprzednich edycjach. Dla przypomnienia, od 4 do 10 lutego, każdy aktywny bloger (z min. jednym wpisem opublikowanym na stronie głównej bloga) oraz każdy aktywny czytelnik (min. 30 komentarzy) mógł głosować w plebiscycie na najlepsze wpisy opublikowane na blogu dobrychprogramów w styczniu. Wybieraliście po maksymalnie 3 wpisy z miesiąca, w ten sposób powstała lista najlepszych z najlepszych, czyli "finałowa dziesiątka".

Spośród finalistów redakcyjne jury wybierało 5 zwycięskich wpisów, których autorzy otrzymają jedną z niezwykle atrakcyjnych nagród do wyboru. Pełna lista nagród w puli wygląda następująco:

615434

Bardzo dużym zainteresowaniem w styczniu cieszył się wpis poświęcony alergii systemów internetowych na znaki, których zwykle w tablicy ASCII nie znajdujemy. Niestety spora część Internetu bazuje na archaicznych rozwiązaniach, a autor w bardzo ciekawy sposób pastwi się nad nimi... Jaki jest sposób na zawładnięcie sercami czytelników dobrychprogramów dobrze wie autor kolejnego wpisu poświęconego kryptologii i Enigmie. Jak zwykle Enigma górą :) Tytuł nie zawsze musi być onetowy jak się okazuje. Sukces odniósł bowiem wpis, którego tytuł wskazuje bardziej na pracę magisterską niż lekturę lekką i przyjemną. Lektura okazała się jednak lekka i bardzo przyjmna, a zainteresowanych historią piractwa nośników muzycznych znalazło się wielu. Nagrodę autorowi zapewnił również Linux na dziesięcioletnim netbooku. Tanio i przyjemnie :) Poklask zdobył również chirurg kindlowy, którego to opisy wykonanych operacji na ciężko chorych wersjach Paperwhite były niezwykle wciągające... Zachęcamy do lektury, a teraz konkretnie, zwycięskie wpisy:

Oto pozostałe wpisy wybrane przez Czytelników do pierwszej dziesiątki:

Na koniec jeszcze miły obowiązek wskazania zdobywców nagród dodatkowych. Upominki portalu — wylosowaliśmy spośród wszystkich, którzy wzięli udział w losowaniu, wytypowali choć jeden finałowy wpis i nie otrzymali żadnej nagrody. Szczęśliwcami, do których trafią zestawy gadżetów są: rjakrower i Bulo82.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy zwycięzcom, dziękujemy Wam za znakomite wpisy i czekamy oczywiście na więcej! W sprawie wysyłki nagród będziemy kontaktować się drogą mailową (na adresy podane w profilach) w najbliższych dniach. Gratulujemy też autorom wyróżnionych wpisów i dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udziału w typowaniu finalistów.

Przypominam, że zostały jeszcze dwa tygodnie by podjąć wyzwanie i powalczyć o tytuł najlepszego blogera lutego. Próbujcie :)

Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (31)