Blog (139)
Komentarze (2.1k)
Recenzje (0)
@djDziadekKolejny "dobrze zorganizowany" protest "anonymous-baranów" ?

Kolejny "dobrze zorganizowany" protest "anonymous-baranów" ?

22.01.2012 11:22

Przeczytałem o zablokowaniu stron rządowych i zagotowało się we mnie... Dlaczego? A no dlatego, że znowu zaczęli działać pseudo "Robin Hoodowie", chowający się w tłumie "myślących inaczej", którzy w imię pseudo wolności, nawołują do anarchii.

Wiem, że sama ustawa ACTA, która ma być podpisana przez nasz rząd nie jest do końca dobra, specjaliści rządowi znowu poszli na łatwiznę nie konsultując jej przed podpisaniem ze specjalistami (pan Boni, zna się może na kasie, ale na współczesnej sieci chyba nie bardzo), ale jednak protest nie powinien odbywać się w ten sposób. Stado naiwnych dzieci neostrady przyłącza się do działań grupy (prawdopodobnie) pokroju właściciela portalu megaupload (wystarczyło zobaczyć jakie i ile fur gościowi zarekwirowano), który w imię wolności zarobił grubą kasę na zwykłych przestępstwach - również popełnianych w imię wolności.

Oczywiście nie zgadzam się na swobodny dostęp do moich danych, z powodu np. złego wyrażenia się gdzieś na forum o jakimś producencie, firmie i rzuceniu przez taką firmę oskarżenia pod moim adresem, jednak - wybaczcie - ma gdzieś idiotów z "anonymous", którzy nie mają odwagi pokazania się i wystąpienia z oficjalnym protestem, tylko chowają w tłumie bezrozumnych szaraków.

Wybaczcie, ale demokracja nie jest pozbawiona wad, jednak nikt nie wymyślił niczego lepszego. Odnoszę wrażenie że ludzie z "anonymous" pod płaszczykiem walki ze wszystkim, próbują wprowadzić dyktaturę, tak naprawdę, oprócz oczywiście ofiar, czym różni się ich postępowanie od ataków terrorystycznych? - NICZYM, robią to samo, tylko pod płaszczykiem walki o wolność (terroryści również tak twierdzą). Niestety ale nasuwa mi się porównanie z walką IRA, która również walczyła o wolność, zmienił się tylko front walki, ale sposoby są podobne, werbowanie ludzi, którzy nie do końca rozumieją o co walczą.

Zastanawialiście się np. dlaczego "anonymous" w tym przypadku nie walczą o obniżkę cen za filmy, muzykę i oprogramowanie? (to jest najczęściej używany argument zwolenników piractwa!!!) A no dlatego, że mają to gdzieś, poszli drogą łatwiejszą, wezwali do anarchii. OBUDŹCIE SIĘ LUDZIE - przestańcie być sterowanymi marionetkami MYŚLENIE NIE BOLI.

I możecie obrzucić mnie błotem, zmieszać z ..., mam to gdzieś... Pracuję i nie mam zamiaru stracić pracy, bo jakaś banda idiotów w imię wolności, zablokuje serwery w mojej firmie, nie ważne czy będą to "pseudo wolnościowcy" czy "urzędnicy" - jednak ten wpis dotyczy TYLKO ataków na strony rządowe...

Internet
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (114)