Blog (139)
Komentarze (2.1k)
Recenzje (0)
@djDziadekŁapanie naiwnych z Diablo III

Łapanie naiwnych z Diablo III

13.09.2013 01:11

Dzisiaj, kiedy po powrocie z pracy sprawdzałem pocztę, natknąłem się na ciekawego maila:

482896

Zastanowiło mnie tylko, że przecież ja nie mam ani konta w Diablo III, ani nawet tej gry ???? - ale co tam, do odważnych świat należy, może ktoś mi zrobił prezent albo psikusa ?

po kliknięciu w podany w wiadomości maila link ujrzałem obraz...a nie, to potem, najpierw strona, która która ukazała się moim oczom chwilę później:)

482899

czyli podajemy nick i hasło i sprawdzamy o co chodzi i w tym momencie jakiś ktoś uzyskuje dostęp do naszego konta (dla niewtajemniczonych już wyjaśniam czerwony pasek na górze ekranu :))

482901

Taki widok przywitał mnie zaraz po kliknięciu w link - czyli, za późno wróciłem do domu i Blizzard już zadziałał - szkoda, bo miałem ochotę podać jakieś dane :) - żart oczywiście.

Chciałbym po raz kolejny ostrzec wszystkich, którym wydaje się, że wszystko wiedzą i wszystko potrafią - nie znacie dnia ani godziny, kiedy ktoś może odebrać wam nie tylko pieniądze ale i satysfakcję z tego co robicie...

Mam tylko nadzieję, że ludzie (zwłaszcza ci młodzi) są coraz mądrzejsi i nie dają się już na wielką skalę naciągać na próby sprzedaży swoich kont, lub na groźbę ich zlikwidowania.

Jak zwykle uwagi i myślenia życzę. Pozdrawiam djDziadek.

Poradniki
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (19)