Blog (139)
Komentarze (2.1k)
Recenzje (0)

Office 365 - 5 instalacji

Strona główna@djDziadekOffice 365 - 5 instalacji
18.06.2013 19:13

Witam, ponieważ również załapałem się na testy nowego Office 365, postanowiłem wyjaśnić u źródła pewną nurtującą mnie kwestię.

Jak wiecie, dostajemy możliwość zainstalowania tego pakietu na 5 (sł. pięciu) komputerach.

Powstaje problem, ponieważ Office 365 jest przypięty do konta. Jest jednak wyjście z tej sytuacji i to zupełnie legalne (dowiedziałem się tego dzisiaj od pracownika pomocy technicznej Microsoft, którego z tego miejsca serdecznie pozdrawiam)

Możliwość działania na 5-ciu różnych kontach

Pomimo, iż do zainstalowania pakietu potrzebne jest konto, do którego jest przypięty klucz licencyjny, to korzystać można na innych kontach. Polega to na zainstalowaniu na danej maszynie Office 365 ze swojego konta (głównego) a następnie na utworzeniu (bądź przelogowaniu się) na konto użytkownika danego komputera. Taki użytkownik ma do dyspozycji 7 GB Skydrive. Powiększenie pojemności dysku wirtualnego Microsoftu i pakiet minut do Skype działa tylko na koncie głównym, do którego przypisany jest klucz aktywacyjny, jednak pozostali użytkownicy mają pełny dostęp do aplikacji zawartych w pakiecie Office 365. Pozdrawiam i w najbliższym czasie ruszam do testów.

bDYROMvr