Blog (139)
Komentarze (2.1k)
Recenzje (0)

10 pytań do SAMSUNGa

Strona główna@djDziadek10 pytań do SAMSUNGa
20.08.2012 21:00

Mam nadzieję, ze pamiętacie bardzo miłego pana,

który reprezentował na HZ 2012 firmę Samsung i udostępnił sporo fajnych zabawek do testów (@Monczkin na pewno pamięta :):P ).

Otóż chciałem prosić wszystkich aktywnych użytkowników i blagerów o pomoc w przeprowadzeniu fajnego projektu. Rozmawialiśmy na HZ z panem "Samsungiem" i okazało się, że nie był wstanie odpowiedzieć na wszystkie padające pytania (z oczywistych względów), jak również nie był w stanie ich wszystkich zapamiętać.

Przedstawiliśmy panu "Samsungowi" i kilku innym przedstawicielom firm wystawiających swoje zabawki projekt

"10 pytań do ..."

Ponieważ celem tej zabawy ma być "wyciągnięcie" informacji z firmy Samsung, na tematy, które interesują wszystkich (pytania można zadawać dowolne - najwyżej nie będzie na nie odpowiedzi), postanowiliśmy, że aby uniknąć chaosu i bałaganu zebraniem pytań i koordynacją tej akcji zajmę się ja.

Prośba do Was drodzy użytkownicy: zadawajcie pytania, na jakie chcielibyście poznać odpowiedzi od firmy Samsung w formie komentarzy, czas na zbieranie pytań został wyznaczony do 10.09.2012, 15 września prześlę opracowane pytania do firmy Samsung.

Regulamin (zupełnie umowny):

1. nie ma głupich pytań 2. zostanie wybrane 10 najczęściej powtarzających się pytań (jeśli będą zbliżone tematyką, bądź działem, zostaną połączone i w ten sposób zmieści się więcej pytań) 3. każde pytanie zostanie podpisane nickiem zadającego 4. każda odpowiedź na pytanie będzie miała swojego imiennego autora 5. każda opublikowana odpowiedź będzie mogła być wykorzystana z podaniem autora odpowiedzi i w niezmienionej formie w celu publikacji.

Myślę, że zarówno możliwość uzyskania odpowiedzi od "najwłaściwszych" osób jak i możliwość zadania w sumie każdego pytania będzie motywująca do rozruszania szarych komórek.

Pan Henryk nie wyklucza upominków za udział, jednak w tym temacie nie ma niestety żadnych szczegółów.

Nie odpowiadam na pytania: "co z testami", ponieważ nie mam takiej wiedzy, podobnie jak nie wiem, czy sam się załapałem na testy (to rozstrzyga i koordynuje redakcja wraz z firmą Samsung, więc tam proszę kierować takie pytania).

Inicjatywa jest zupełnie oddolna, zupełnie bezinteresowna i spowodowana zwykłą ciekawością i możliwością dotarcia do źródła - dzięki redakcji i uczestnictwu firmy Samsung w Hot Zlocie 2012.

Ponieważ nie chcę sam zadawać pytań i publikować ich jako swoje, ponieważ wiem, że mnie mogą interesować zupełnie inne sprawy niż Was koledzy i koleżanki, chciałbym abyście weszli w tą zabawę a być może efekt będzie zaskakujący :)

Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (40)