Blog (218)
Komentarze (4k)
Recenzje (1)

Dalsze obniżki gier Xbox Live w Marketplace

Strona główna@djfoxerDalsze obniżki gier Xbox Live w Marketplace
21.04.2012 19:21

Microsoft obniża ceny kolejnych gier z Xbox Live w Marketplace. We wcześniejszym wpisie (Promocje w Marketplace na wiosnę! ) pisałem o tym, iż obniżka jest weekendowa, jak się okazało ceny tych 7 gier (Angry Birds, Burn the Rope, de Blob, Doodle God, IonBallEX, Max and the Magic Marker, Toy Soldiers) zostały obniżone na stałe. Obecnie Microsoft obniża ceny kolejnych gier. Najprawdopodobniej Microsoft nie zaprzestanie na obniżeniu tylko tych tytułów, ale zapewne jest to akcja zaplanowana na dalsze zniżki. Obecnie mamy kolejne 3 tytuły obnizone do 3,49zł

Battlewagon, Glyder: Adventure Worlds, Deer Hunter 3D
Battlewagon, Glyder: Adventure Worlds, Deer Hunter 3D

Battlewagon

Średnia ocen na Marketplace PL: 3.5 Średnia ocen na Marketplace US: 2.5

414292
414293

Coś podobnego do Angry Birds zmieszane z Yeti Sports. Gra posiada całkiem ładną grafikę, grywalność jednak nie zachwyca, no cóż zabrakło na koniec dobrego wykończenia i pomysłu. Lepiej już ściągnąć Angry Birds, jeśli ktoś jeszcze nie ma.

bEDoIHzb

Link do Marketplace

Deer Hunter 3D

Średnia ocen na Marketplace PL: 3.5 Średnia ocen na Marketplace US: 3.0

414298
414299

Gra znana z dużych komputerów. Polowanie przy naprawdę ładnej grafice. Ciężko mi oceniać ten tytuł, gdyż nie jestem fanem tego typu gier, ale rozumiem, że ma ona swoje grono odbiorców.

bEDoIHzh

Link do Marketplace

Glyder: Adventure Worlds

Średnia ocen na Marketplace PL: 4.0 Średnia ocen na Marketplace US: 4.0

414304
414305

Najlepsza z przedstawionych tu gier. Ładna grafika i sporo grywalności zapewnione. Niby zwykłe latanie (sterowanie poprzez sensor ruchowy), a jednak potrafi wciągnąć. Miłe spędzenie czasu przez kilka minut w komunikacji miejskiej lub w kolejce do warzywniaka (chociaż idzie lato, to coraz milej w kolejkach :P ).

bEDoIHzi

Link do Marketplace

Microsoft zaczyna nową kampanię obniżania cena gier Xbox Live w Marketplace na stałe (nie jest to promocja ograniczona czasowo!). Warto obserwować kolejne tytuły, które będą miały obniżone ceny. Oby więcej takich dobrych wiadomości!

Udostępnij:
bEDoIHzX