Blog (220)
Komentarze (4k)
Recenzje (1)
@djfoxerWygraj trampki projektując ekran w Windows Phone 8 - Trampkomania z Windows Phone

Wygraj trampki projektując ekran w Windows Phone 8 - Trampkomania z Windows Phone

26.05.2014 18:06

Konkursów i promocji związanych z Windows Phone w ostatnim czasie było i jest bardzo wiele. Ciągle można wygrać sprzęt w aplikacji Konkursy, dostępną w markecie Windows Phone. Aktywna jest również oferta dla nowych klientów, gdzie zgarnąć można 100zł i kilka niezłych gier od Gameleftu. Teraz przyszedł czas na konkurs z naszego rodzimego podwórka, w którym nagrodą są... trampki!

518408

Przyznaję, że pomysł na konkurs, a w sumie pomysł na nagrodę jest mocno odjechany. Otóż każdy kto zakupił nową Lumię z Windows Phone 8 w okresie od 1 marca do 30 czerwca w ofercie Plusa lub Cyfrowego Polsatu może wziąć udział w nietuzinkowym konkursie.

Osoby, które załapały się na warunki promocji powinny pobrać aplikację z marketu: Trampkomania z Windows Phone (dostępna dla posiadaczy Windows Phone 8 i 8.1).

Teraz wystarczy poukładać kafelki na ekranie startowym wg własnego uznania, zrobić screena i przesłać na serwer konkursowy poprzez pobraną wcześniej aplikację. Tutaj zapewne osoby z Windows Phone 8.1 będą miały większe pole do popisu, dzięki możliwości umieszczenia tła na kafelkach.

518412

Do wygrania jest 630 (skojarzenie z Lumią 630, przypadek? nie sądzę...) par unikalnych trampek. Wzory na obuwiu wiąże się z ekranem startowym w Windows Phone. Kafelki wyglądają całkiem nieźle i mogą się podobać. Codziennie 18 szczęśliwców zostanie wybranych przez komisję konkursową. Jeden użytkownik będzie mógł dodać tylko jeden screen z ekranem startowym. Akcja trwa do końca czerwca.

Nagrody uszczęśliwią zapewne niejednego fana Windows Phone. Pomysł na konkurs (a głównie nagrody) jest nietuzinkowy. Trzeba przyznać, że Plus i Cyfrowy Polsat mieli świetny pomysł. Myślę, że zainteresowanie może być całkiem spore (oczywiście jak na konkurs dla wąskiego grona osób, które zakupiły u operatora nowy smartfon). Poniżej kilka wzorów trampek, jakie można zdobyć:

518415

Więcej na stronie Trampkomania z Windows Phone. Autor tego tekstu niestety nie łapie się na warunki konkursu i nie może wziąć udziału w tej promocji, życie... :(

OprogramowanieTelefony
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (14)