Blog (1)
Komentarze (0)
Recenzje (0)

Dyson V11 Recenzja

Strona główna@GaleriaGadzetowDyson V11 Recenzja
18.09.2021 13:16

Dyson jest wiodącą marką produktów do pielęgnacji w Wielkiej Brytanii .W ciągu ostatniej dekady przyglądałem się postępom serii V tejże firmy.Wraz z każdą nową generacją moc, czas pracy, funkcje i użyteczność znacznie się poprawiły. Dzisiejszy artykuł poświece odkurzaczowi bezprzewodowemu Dyson V11.  

V11 Absolute bazuje się na konstrukcji poprzedniej serii V10 z kilkoma nowymi funkcjami. Zapewnia dodatkowe 45 watów mocy przy najwyższym ustawieniu mocy i wydłuża czas pracy do ponad 60 minut przy najniższym ustawieniu.

Nowy kolorowy wyświetlacz LCD dodaje klasy dzięki szczegółowym informacjom i pomocnym przewodnikom graficznym. 

175931

Cena i dostępność

bEKdaobX

Jak można się spodziewać, Dyson, V11 Absolute nie jest tani. Cena waha się od 2,5 tys złotych do ponad 3 tyś. Jest to więc jeden z najdroższych bezprzewodowych urządzeń czyszczących na rynku.

Kluczowe cechy Odkurzacza Bezprzewodowego Dyson V11

Dyson V11 Absolute to stylowo wyglądający odkurzacz, z elektryczną niebieską różdżką i ekranem LCD który jest jasny i czytelny.Warto również zauważyć, że konstrukcja jest całkowicie symetryczna, więc V11 Absolute jest równie łatwy w użyciu, niezależnie od tego, czy jesteś leworęczny, czy praworęczny. Jest też poręczny klips do przechowywania , który ułatwia noszenie ze sobą kilku dodatkowych narzędzi.

Dostępne są trzy ustawienia mocy do wyboru za pomocą jednego przycisku trybu: Eco, Auto/Medium – efektywnie ustawienie „standardowe” i Boost. Połączenie trybu Auto/Medium z głowicą czyszczącą High Torque umożliwia V11 automatyczne dostosowanie mocy do rodzaju podłogi. Inne narzędzia obejmują głowicę do czyszczenia , miniaturowe narzędzie z napędem, ssawkę szczelinową, miękką szczotkę do kurzu. W zestawie znajdziemy również stacja dokująca i ładowarke.  

bEKdaocd

Nowy akumulator litowo-jonowy o większej pojemności oznacza, że czas pracy wydłużony został do 60 minut. Przełącznik spustowy oznacza brak zmarnowanej baterii spowodowanej pracą silnika, gdy nie sprzątasz. Filtr i głowice podłogowe można zdjąć do czyszczenia i nie ma potrzeby brudzenia rąk podczas opróżniania – wystarczy nacisnąć dźwignię w dół, a pojemnik o pojemności 0,76 litra wyskoczy, wrzucając brud prosto do kosza.

175932

Dyson V11 jest wyposażony w ekran LCD, pierwszy w modelu Dyson, który informuje o pozostałym czasie pracy w wybranym trybie czyszczenia i informuje, czy należy wyczyścić filtr, a także ostrzega o zablokowaniu.

  Dyson V11 Absolute, ważący 3,3 kg z zamocowaną różdżką i miękkim czyścikiem do wałków, jest lekki w użyciu, mimo że waży nieco więcej niż modele poprzedniej generacji – położenie baterii oznacza, że odkurzacz jest idealnie wyważony, gdy go używasz , a dodatkowa waga jest ledwo zauważalna. V11 z łatwością porusza się zarówno po dywanach, jak i twardych podłogach, niezależnie od tego, czy używasz głowicy czyszczącej High Torque, czy miękkiej głowicy czyszczącej rolkowej, a przegubowa konstrukcja głowic sprawia, że czyszczenie pod meblami jest dziecinnie proste.  

bEKdaoce

Dyson V11 Absolute jest wyposażony w wiele przydatnych funkcji, takich jak łatwy do opróżniania kosz i informacyjny ekran LCD, i zapewnia doskonałe rezultaty czyszczenia. Jest przyjazny dla ramion i zapewnia mocne ssanie nawet w trybie najniższej mocy, a długi czas pracy oznacza, że możesz zrobić wiele, zanim będziesz musiał go naładować. Łatwo jest przełączać się między ustawieniami mocy (a w trybie automatycznym/średnim V11 Absolute automatycznie dostosowuje siłę ssania do różnych rodzajów podłóg w celu uzyskania optymalnej wydajności), a ekran LCD ułatwia sprawdzenie, ile czasu pozostało do czyszczenia.

  źródlo : https://galeria-gadzetow.pl/jaki-odkurzacz-pionowy-bezprzewodowy-wybrac/

Udostępnij:
bEKdaocT