Blog (97)
Komentarze (2.2k)
Recenzje (1)

Hołd dla tych, którzy opuścili swoje blogowe poletka. Następni... zostańcie proszę

Strona główna@GBMHołd dla tych, którzy opuścili swoje blogowe poletka. Następni... zostańcie proszę
08.10.2014 17:27

Niestety, smutny widok dane mi było dzisiaj zobaczyć, gdy chciałem spojrzeć na ostatni wpis znanego nam Zbigniewa i... zastał mnie widok błędu o numerze 404. Tym samym, Zbigniew2003 z tylko jemu wiadomych przyczyn, usunął konto.

Ten świetnie zapowiadający się w kwestiach elektronicznych bloger, zakochany w Arduino - postanowił odejść. I w sumie nie tylko on jedyny ostatnimi czasy. Albowiem, idąc na fali ostatniej melancholii, która utrzymuje się na DP - zauważyłem, że kilka innych znanych nam blogerów - także zakończyło tutaj żywot ostatnimi czasy. Zbigniewa dobrze będziemy wspominać, jako Człowieka przezabawnego i przeuroczego. Łowcę Uśmiechu, który polował na zlotowiczów z aparatem :)

Pamiętacie przecież, Banana - chłopaka, który pod koniec podstawówki postanowił z nami blogować i tak o to wytrwał... do momentu szkoły średniej, dodatkowo przez chwilę dzierżąc posadę redaktorską (która słusznie została mu przyznana). Aczkolwiek, nie wchodząc w szczegóły tego jak to wszystko się potoczyło... Cześć jego pamięci, podsumowaniom blogów, a także mnogiej ilości recenzji, którymi nas raczył.

bELjIZbb

A Dziadka ? Wspólnego dla nas wszystkich, który miksował nas szyderczymi kawałami? Co prawda jeszcze nie do końca zakończył żywot na DP. Czasami udziela się z nami przy różnych akcjach, ale... duszą jest już na swoim nowym poletku w postaci portalu. Potrzebował od nas odejść, odszedł - ważne, że czuje się szczęśliwy - i wszyscy mu tego życzymy. Pamiętamy go przecież jako jednego z członków Loży Szyderców, wesołego starszego Pana, który brylował w towarzystwie racząc opowieściami dziwnej, ale przez zabawnej treści :P

531054

Było jeszcze kilku innych blogerów, m. in. Ave5 (związany z militariami i chomikami), był Deepone, który służył mega technicznymi i świetnymi tekstami. Był także Faust, któremu nie wybaczę tego iż cały czas czekam na dalsze części jego serii o Mikrotiku :P.

Januszek, który mimo, że z nami cały czas jest - to jednak już nie tak płodny wpisami jak kiedyś. Albo NRN. Pamiętacie chłopaka? Mega sympatyczny, dane mi go było poznać na zlocie, a jego cytat do dzisiaj pamiętam :)

bELjIZbh
"Informatycy biorą się z czystej pasji, z pewnego rodzaju "Bożej Iskry" zaszczepionej czasem przez kogoś bliskiego, również zafascynowanego tematyką. Czasem, tę iskrę mają po prostu we krwi. Póki co, nie umiemy bowiem wykształcić miłości do Informatyki w naszych szkołach. My, Informatycy, jesteśmy więc inni, może nawet lepsi... ~NRN"

A Skandyn ? Człowiek, którego świetnie pamiętam ze względu na częste wpisy o niszowych dystrybucjach Linuxa, a także miłe opisy idei jego linuxowego światopoglądu :)

Strzałeczka. .. też świetnie pisząca Blogerka, która raczyła nas nie raz, nurtującymi wpisami i racjonalnymi komentarzami ;-)

Pamiętacie też TFL 'a? Słynnego "Teflona" ze zlotu 2012, gdy to świetnie bawił się z drużyną pierścienia? Nasz pierwszy, prawdziwy hacker na DP, specjalizujących się w webaplikacjach. Jego teksty, czytało się od deski do deski i to parę dobrych razy, a cięte riposty z komentarzy, wpisywało do kajecika... :D

bELjIZbi

Webnull ! Któż go nie pamięta. A wojnę komentarzy, spowodowaną bitwą Webnull vs. Kamerka + Windows? Jeju... to były złote czasy DP :))))

Był jeszcze kamil_w, Wojmal, Underface, 997 i wielu, wielu innych stałych, świetnych blogerów. Szkoda, że te zacne grono osób, które nas opuściły - powiększa się...

Udostępnij:
bELjIZbX