Blog (97)
Komentarze (2.2k)
Recenzje (1)
@GBMTo polecam: myDIY.pl - czyli jak zrobić niesamowite z prostego :-)

To polecam: myDIY.pl - czyli jak zrobić niesamowite z prostego :-)

11.11.2011 13:00

Postanowiłem, w ramach wpisów na moim blogu, zaproponować naprawdę ciekawe i pożyteczne strony / portale / blogi na które natrafiłem w Internecie.

Ostatnio natrafiłem na niesamowitą stronę, która jest tak nietypowa i ciekawa, że postanowiłem to ją wybrać jako pierwszą w tym cyklu :) - jest to portal stworzony dla domowych majsterkowiczów, geek'ów, a także lifehacker'ów.

398226

myDIY.pl, jest to portal gdzie autor, Łukasz Więcek, który z zamiłowania jest majsterkowiczem, przedstawia różne przykłady wykorzystania bądź skonstruowania przedmiotów z części, które na co dzień walają sie nam po kątach (wentylatory, dyski twarde, klawiatury etc.).

Hmm… pinezki i klawisze, ciekawe co z tego można zrobić ? ;>

398229

Póki co na portalu możemy skorzystać z poradników dzięki którym stworzymy szlifierkę ze starego dysku twardego, przerobimy zasilacz komputerowy na warsztatowy, a także stworzymy własną listwę z LEDami. Do tego możemy stworzyć rękawiczki do obsługi smartfonów, albo wyciszyć wentylator.

Praktycznie co tydzień dodawany jest kolejny wpis, gdzie pomysł albo nas zaskoczy, albo na tyle zaciekawi że sami będziemy mieli ochotę go wdrożyć :P

Najlepszą zaletą mydiy.pl jest tworzenie rzeczy niezwykle użytecznych z rzeczy prostych jak najmniejszym nakładem pieniędzy i pracy.

Przykładowa szlifierka stworzona z dysku twardego:

398234

W mojej opinii mydiy.pl jest portalem jak najbardziej przydatnym aby by dodać go do czytnika RSS ;) - Śmiało mogę powiedzieć że ten portal ma przyszłość i to jak najbardziej świetlaną przyszłość, a swoimi niesamowitymi pomysłami nie raz nas zaskoczy ;) Naprawdę polecam ! :-)

Chciałbym wyprzedzić fakty i zaprzeczyć wszelakim teoriom spiskowych, jakobym miał reklamować bądź "wyrabiać markę" danej stronie, portalowi, blogu etc. poprzez portal dobreprogramy.pl

Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)