Blog (97)
Komentarze (2.2k)
Recenzje (1)
@GBMTo polecam: Tablica.pl - czyli lokalne allegro.

To polecam: Tablica.pl - czyli lokalne allegro.

11.11.2011 20:00

Na pewno wielu z Was widziało reklamę gdzie chłopak zrzuca z balkonu na linie głowę łosia. Bądź reklamę gdzie pewien mężczyzna przemierza na sofie całe osiedle.

Były to reklamy nowo powstałego portalu aukcyjnego Tablica.pl. Dzięki mojej siostrze, miałem okazję skorzystać z owej strony. A to co znalazłem naprawdę mnie zachwyciło :)

398250

Cała zabawa w portalu opiera się na lokalnych ogłoszeniach sprzedaży / zamiany / usług / ogłoszeń. Wszystko jest podzielone na kategorie, i każdy znajdzie coś dla siebie. Przykładowo, mieszkam w Krakowie i już zdążyłem wysłać ofertę kupna 5 metrowego przewodu EURO za złotówkę, a także wentylatora 12 cm za 5 zł :).

Niektóre oferty są niesamowite, przykładowo znalazłem takiego "fanta" - turbina (tak turbina!) zamiast wentylatora na radiatorze procesora za 45 zł :D

Niektóre oferty komputerowe bądź elektroniczne są bardzo śmieszne cenowo. Niekiedy sprzęt można kupić poniżej jego realnej wartości. Przypomniał mi się post jednego z użytkowników, który opisywał zakupy na giełdach elektronicznych, gdzie również można było prawie za darmo dostać dobry sprzęt (niestety nie pamiętam kto to pisał :).

W mojej opinii tablica.pl jest lepsza od allegro ze względu na możliwości. Na allegro mamy cały kraj, i dopiero w zaawansowanym wyszukiwaniu określamy obszar naszych poszukiwań. Na tablica.pl pierwsze co wybieramy to obszar, a dopiero potem kategorię. Przecież zawsze lepiej jest odebrać osobiście, niż płacić za pocztę albo kuriera :)

Liczne oferty, które się tam znajdują i ich różnorodność, przekonały mnie że ten portal już jest popularny. I stanowi poważne zagrożenie dla allegro na froncie lokalnym. Narazie jest tam pięknie, ale zobaczymy co będzie dalej... Póki co trzeba korzystać :D

Wybrane dla Ciebie
Komentarze (16)