Blog (169)
Komentarze (5.3k)
Recenzje (1)

Nadejszła wiekopomna chwila...

Strona główna@januszekNadejszła wiekopomna chwila...
15.06.2010 11:11

...która nadejść musiała. Było to tylko kwestią czasu. Otóż możemy już bez problemu zamawiać, z dostawą do Polski, oprogramowanie w amazon.co.uk.

Do tej pory z nie do końca znanych mi powodów Polska figurowała na liście krajów do których nie wysyłano niektórych kategorii towarów, w tym oprogramowania. Obecnie kurs GBP/PLN nie jest już tak atrakcyjny jak był ale mimo to i tak niektóre zakupy mogą być dla nas opłacalne.

Co konkretnie możemy kupić? Podam dwa przykłady: Windows 7 Ultimate w pełnej wersji, z kosztami przesyłki za równowartość ok 880 zł (w Polsce ok 1100 zł). Można zamówić w trybie preorder Starcrafta II (w wersji angielskiej, o której niektórzy mówią, że jest jedyną słuszną wersją językową) za ok 230 zł z kosztami przesyłki, (które wynoszą ok 45 zł) - nominalnie to drożej niż najtańsze oferty preorder w Polsce ale dla kogoś komu spolszczenia gier przeszkadzają pewnie chętnie z tej możliwości skorzysta a dodatkowo zakup kilku egzemplarzy przez grupę kilku zaprzyjaźnionych osób może być jeszcze bardziej opłacalny.

bELgQExz

Niestety, póki co nadal nie możemy korzystać z Amazon MP3 Music Downloads, które dostępne jest jedynie dla kupujących z UK, Wysp Normandzkich oraz Wyspy Man.

Udostępnij:
bELgQEyv