Blog (169)
Komentarze (5.3k)
Recenzje (1)

Rzut oka na: Photoshop Elements 10

Strona główna@januszekRzut oka na: Photoshop Elements 10
01.10.2011 15:33

Na stronach Adobe jest już dostępna wersja trial Adobe Photoshop Elements 10. Ściągnąłem, zainstalowałem i porównałem do używanej przeze mnie wersji 9.

395885

Co nowego w edytorze? Kilka nowych efektów i szablonów. Z wartych uwagi: Depth Of Field-Simple (symulacja głębi pola) i Picture Stack (stos obrazków). Dodatkowo narzędzie 'Crop' zostało uzupełnione o dodatkowe pomocnicze linie kadrowania, np złotego podziału. Dodano nowe opcje pracy z tekstem, który w tej wersji można dopasować do ścieżki (niestety narzędzie ścieżka służy tylko do tego, pióra póki co w PSE nie zaimplementowano).

395887

Co nowego w Organizerze? Funkcja wyszukiwania obiektów - z moich testów wynika, że o wiele dokładniej działa na filmach dostępnych na stronie Adobe niż w mojej bibliotece zdjęć.

bELzPowT

Na koniec dodam, że tak jak w poprzednich wersjach, zgodnie z Licencją - PSE10 może zostać przez jego głównego użytkownika zainstalowany na przenośnym lub domowym komputerze tego użytkownika, na którym ten użytkownik może go używać pod warunkiem, że oprogramowanie nie będzie równocześnie używane na komputerze głównym.

Udostępnij:
bELzPoxP