Blog (16)
Komentarze (830)
Recenzje (2)

Blogerzy na start! Przetestuj wybrany model OPPO i ciesz się nowym smartfonem!

Strona główna@Kristov_plBlogerzy na start! Przetestuj wybrany model OPPO i ciesz się nowym smartfonem!
21.11.2019 16:25

Zapraszamy do kolejnej akcji blogowej. Tym razem partnerem testów z blogerami została firma OPPO, producent smartfonów, który z powodzeniem podbija kolejne rynki i rywalizuje z największymi światowymi potęgami na polu mobilnych rozwiązań.

Wraz z producentem wybraliśmy do testów blogerskich cztery smartfony z najnowszej serii A – OPPO A5 2020 i OPPO A9 2020. To popularne modele, które już trafiły do polskich operatorów.

689870

Do wybranych blogerów trafią:

Dwie sztuki OPPO A9 2020

Dwie sztuki OPPO A5 2020

Jeśli chcecie otrzymać sprzęt do testów, wykażcie się kreatywnością. Swoje zgłoszenia możecie przesłać na adres: testy@dobreprogramy.pl. W zgłoszeniu koniecznie napiszcie jaki model chcecie przetestować i pokrótce opiszcie scenariusz testów. Wybierzemy cztery osoby, których pomysły naszym zdaniem będą najciekawsze. Na Wasze zgłoszenia czekamy do końca dnia w niedzielę, 24 listopada 2019.

Z początkiem kolejnego tygodnia sprzęty zostaną rozesłane do wytypowanych przez nas osób. Od tego momentu będą one miały dwa tygodnie na ich testowanie i publikowanie wpisów lub serii wpisów na swoich blogach.

Najciekawsze wpisy będą promowane na profilu blogowym firmy OPPO. Wasze wpisy pojawią się na stronie głównej dobreprogramy i uwaga... na stronie głównej WP!

689877

Rozstrzygnięcia zabawy należy spodziewać się w drugim tygodniu grudnia. Autor najciekawszej recenzji będzie mógł zatrzymać testowany przez siebie smartfon! Pozostałe osoby otrzymają zestawy upominków od partnera akcji, firmy OPPO (zestaw składa się z organizera, termosu i mini-statywu). Najciekawsza recenzja zostanie wybrana przez redakcję. Pod uwagę będziemy brać jej jakość i wartość merytoryczną oraz docenimy innowacyjne pomysły na test.

Zgłaszajcie zatem swoje propozycje, i życzymy powodzenia wszystkim chętnym, którzy wezmą udział w zabawie!

Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (53)