Blog (17)
Komentarze (832)
Recenzje (2)
@Kristov_plPrzetestuj sprzęt od Lenovo, czwarta tura przed nami!

Przetestuj sprzęt od Lenovo, czwarta tura przed nami!

23.08.2016 16:27

Kontynuujemy zabawę, związaną z testowaniem sprzętu firmy Lenovo. Mam nadzieję, że bawicie się dobrze, bo przed Wami kolejna piątka blogerów, do których pojadą wybrane wcześniej urządzenia. Testerzy, u których już wcześniej pojawił się sprzęt firmy Lenovo, dzielą się swoimi opiniami na specjalnym blogu akcji.

601778

Zapraszamy więc wspólnie z Lenovo do testów, a oto kolejna grupa testerów, do których, w ciągu najbliższych dni wyślemy ich upragnione urządzenia:

  • smartwatch Lenovo Moto 360 2 Gen.- songokuu
  • smartfon Lenovo Moto X Force - mordzio
  • smartfon Lenovo K5 - axles
  • tablet Lenovo YOGA Tab 3 PRO - Shaki81
  • laptop konwertowalny Lenovo YOGA 900 - xomo_pl

Sprzęt udostępnimy Wam na dwa tygodnie, oczekując, że wkrótce podzielicie się wrażeniami na łamach swych blogów, prowadzonych na dobrychprogramach. Najciekawsze recenzje będziemy agregować w ramach specjalnego profilu Lenovo. Zachęcamy wszystkich do zabawy i z niecierpliwością czekamy na Wasze opinie na temat otrzymanych sprzętów.

Akcję rozstrzygniemy w pierwszych dniach września. Spośród wszystkich uczestników akcji redakcja portalu dobreprogramy wytypuje autorów czterech najciekawszych wpisów. Autor najciekawszego zdobędzie nagrodę w postaci smartfona Lenovo K5, autorzy trzech kolejnych, najciekawszych wpisów wytypowanych przez Redakcję otrzymają równorzędne nagrody w postaci wakacyjnych zestawów gadżetów od Lenovo o wartości 150 zł każdy. Wszyscy uczestnicy, którzy opublikują swoje wpisy na Portalu w ramach Akcji, a także wytypowani przez Redakcję najaktywniejsi komentujący otrzymają nagrody pocieszenia w postaci koszulek lub innych gadżetów.

SprzętWindowsHobby
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (37)