Blog (332)
Komentarze (2.3k)
Recenzje (17)

Eksperyment poznański

Strona główna@KrogulecEksperyment poznański
24.11.2014 19:05

Od dawna chodził nam po głowie pewien pomysł. Chcielibyśmy, w różnych miejscach Polski, organizować cykliczne, kameralne spotkania czytelników dobrychprogramów, aby umożliwić nawiązanie bezpośredniego kontaktu z redakcją i innymi użytkownikami portalu. Pierwsze, w ramach eksperymentu, odbędzie się w najbliższy czwartek, w Poznaniu.

Społeczność skupioną wokół dobrychprogramów zawsze traktowaliśmy priorytetowo. Początkowo były to dyskusje na forum, czy w komentarzach pod publikacjami. Począwszy od 2007 roku, także w rzeczywistym świecie, podczas corocznych, trzydniowych HotZlotów, na które zapraszaliśmy najaktywniejszych czytelników. W tym roku zorganizowaliśmy także pierwszy ColdZlot, bardziej kameralne spotkanie kierowane do blogerów, które - mamy nadzieję - również stanie cykliczną pozycją w kalendarzu. Ostatnim przedsięwzięciem jest emitowany na żywo program, podczas którego każdy z Was może zadzwonić poprzez Skype do redakcyjnego studia i wypowiedzieć się na dany temat. Nam jednak cały czas mało ;)

535724

Pomysł mniejszych, kameralnych spotkań pojawił się nie bez przyczyny. Przy oglądalności dobrychprogramów (a przypomnę, że każdego miesiąca odwiedza nas ok. 7 mln unikalnych użytkowników), szansę uczestnictwa w HotZlocie, czy ColdZlocie ma dosłownie garstka. My zaś z wielu względów, organizacyjnych i finansowych, nie jesteśmy w stanie organizować tak dużych imprez częściej, czy na jeszcze większą liczbę osób.

Stąd też koncepcja aby wyjść do Was z mniejszymi, kilkugodzinnymi spotkaniami, które chcielibyśmy przy różnych okazjach organizować co pewien czas w innych miejscach Polski. Spotkaniami organizowanymi bez wielkiej pompy, ale za to otwartymi dla każdego z naszych czytelników, spotkaniami podczas których będziecie mogli przyjść porozmawiać z redakcją i innymi użytkownikami, podzielić się swoimi pomysłami lub tym co Wam leży na wątrobie, a przy odrobinie szczęścia wygrać przy okazji jeden z dobroprogramowych gadżetów. Wszystko to oczywiście w sympatycznej, niezobowiązującej atmosferze, przy kuflu złocistego napoju ;)

Pierwsza okazja na ten swego rodzaju eksperyment będzie już za kilka dni, w najbliższy czwartek. Tego dnia, wspólnie z kilkoma zaproszonymi blogerami, mamy zaplanowaną wizytę w fabryce Fibaro. To skłoniło nas więc do zorganizowania takiego spotkania.

535728

Spotykamy się zatem w czwartek, 27 listopada, w poznańskim pubie Piwna Stopa przy ul. Szewskiej 7. Start o godz. 19:00. Prosimy o zgłaszanie chęci przybycia w komentarzach pod tym wpisem abyśmy mogli oszacować liczbę uczestników. Zaznaczamy, że wstęp na spotkanie będą miały jedynie osoby które są zarejestrowanymi czytelnikami naszego portalu i zgłoszą wcześniej swój udział w komentarzach (chcemy uchronić się przed przypadkowymi amatorami darmowego piwa ;).

Serdecznie zapraszamy!

Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (102)