Blog (331)
Komentarze (2.3k)
Recenzje (17)

Nagradzamy najlepszych blogerów — rozstrzygnięcie wielkiej kumulacji!

Strona główna@KrogulecNagradzamy najlepszych blogerów — rozstrzygnięcie wielkiej kumulacji!
15.11.2013 22:39

Dziś 15 listopada, przyszedł więc czas na rozstrzygnięcie naszego kumulacyjnego konkursu, czyli ogłoszenie najlepszych blogerów pierwszych 10 miesięcy tego roku! W puli mamy ponad setkę nagród — do kogo powędrują?

Dla przypomnienia, od 2 do 8 listopada każdy aktywny bloger (z min. 3 wpisami opublikowanymi na stronie głównej bloga) oraz każdy aktywny czytelnik (min. 100 komentarzy pod blogowymi wpisami) mógł głosować w plebiscycie na najlepsze wpisy opublikowane na blogu dobrychprogramów w okresie od stycznia do października. Wybieraliście po maksymalnie 3 wpisy za każdy miesiąc, w ten sposób powstały listy najlepszych z najlepszych, czyli "finałowe dziesiątki". Spośród tych finalistów redakcyjne jury wybierało zwycięskie wpisy, a autorzy tych wpisów otrzymają jedną z atrakcyjnych nagród do wyboru: konsolę Xbox 360, tablet Asus MeMO Pad HD7, smartfon Nokia Lumia 520, dysk SSD Samsung 250GB lub urządzenie wielofunkcyjne Epson Expression Premium XP-600.

490508

Nagrody główne i specjalne

Zadanie to nie było proste bowiem wartościowych tekstów opublikowaliście naprawdę bardzo dużo. Naturalnie ogromnie nas to cieszy, niemniej jednak w niektórych miesiącach wytypowanie tylko jednego zwycięzcy było zwyczajnie niemożliwe. Nie mieliśmy więc innego wyjścia jak zwiększyć pulę nagród. Ostatecznie zatem, oprócz 10 nagród głównych, przyznaliśmy dodatkowo 3 nagrody specjalne. A oto lista wytypowanych przez nas wpisów:

bDYhaXIT

Nagrody specjalne (do wyboru również Xbox 360, Asus MeMO Pad HD7, Nokia Lumia 520, SSD Samsung 250GB lub Epson Expression Premium XP-600) powędrują zaś do autorów następujących wpisów:

Serdecznie gratulujemy!

Nagrody dodatkowe

Przejdźmy teraz do dużo dłuuuuższej listy wyróżnionych wspisów, czyli do finałowych dziesiątek (rzecz jasna już bez nagrodzonych nagrodami głównymi lub specjalnymi). Do ich autorów powędrują upominki od redakcji portalu. Będą to albo dobroprogramowe koszulki w zestawie z gadżetami, albo kurtki, albo oprogramowanie lub gry — w zależności o liczby wyróżnionych wpisów.

Styczeń

Luty

Marzec

Kwiecień

Maj

Czerwiec

Lipiec

Sierpień

Wrzesień

Październik

bDYhaXIZ

I na koniec, 5 dodatkowych nagród — upominków portalu — wylosowaliśmy wśród wszystkich, którzy wzięli udział w losowaniu, wytypowali choć jeden finałowy wpis i nie otrzymali żadnej nagrody. Szczęśliwcami są: lordjahu, rgabrysiak, mikolaj_s, biomen i GL1zdA.

Podsumowanie

Nowy system wyłaniania najciekawszych wpisów na blogu (i tym samym nagradzania najlepszych blogerów) zdał egzamin. Choć do zabawy przystąpił średnio tylko co 4-ty z uprawnionych do głosowania (niespełna 400 osób) to grupa ta okazała się reprezentatywna. Finałowe dziesiątki pokrywają się w dużej mierze z naszymi ocenami, a co najważniejsze, w każdej z nich znalazły się teksty, które wstępnie typowaliśmy do nagrody głównej. System ten z jednej strony ułatwia więc pracę redakcyjnego jury ponieważ nie musimy już się przedzierać przez setki wpisów, z drugiej strony minimalizuje ryzyko, że jakieś ciekawe wpisy zostaną przeoczone przy wyróżnieniach. Taki model jest też lepszy dla samych autorów ponieważ mają poczucie, że ich wyróżnienie jest efektem docenienia tekstu przez większą grupę osób, satysfakcja jest więc mamy nadzieję jeszcze większa.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy zwycięzcom, dziękujemy Wam za fantastyczne wpisy i czekamy na więcej! W sprawie wysyłki nagród będziemy kontaktować się drogą mailową (na adresy podane w profilu) w pierwszej połowie przyszłego tygodnia. Gratulujemy też autorom wyróżnionych wpisów i dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udziału w typowaniu finalistów. Mamy nadzieję, że w kolejnych - już miesięcznych - edycjach konkursu, będziecie chętniej brać udział (w tej pierwszej, kumulacyjnej, liczba wpisów, które trzeba było przejrzeć była lekko przerażająca ;) Informacje na temat konkursu za wpisy opublikowane w listopadzie ogłosimy w najbliższych dniach. Już teraz zapowiadamy, że będzie o co powalczyć bo do wygrania będą aż trzy nagrody główne!

Udostępnij:
bDYhaXJP