Blog (332)
Komentarze (2.3k)
Recenzje (17)

Nokia N9 tips & tricks cz. 28 — jak zagrać w Angry Birds with Magic bez NFC

Strona główna@KrogulecNokia N9 tips & tricks cz. 28 — jak zagrać w Angry Birds with Magic bez NFC
19.12.2011 04:19

Preinstalowywane fabrycznie Angry Birds with Magic, jak wiadomo, posiada pewien „ficzer”, który jest jednocześnie sporym ograniczeniem. Po przejściu pierwszych pięciu poziomów nie można kontynuować zabawy jeżeli nie skomunikujemy Nokii N9 z innym urządzeniem wyposażonym w NFC.

Ostatnio w jednym z komentarzy zadano mi pytanie czy da się to jakoś obejść. Poszperałem trochę w Sieci i odpowiedź brzmi: da się! Z pomocą przychodzi tu niewielkie narzędzie o wdzięcznej nazwie Forever alone ;) Symuluje ono obecność innego urządzenia z NFC odblokowując tym samym kolejne poziomy w grze.

401059

Zainteresowani? Zatem do dzieła. Pobieramy pakiet foreveralone_0.3.2_armel.deb i instalujemy zgodnie z instrukcją. Następnie uruchamiamy program, wybieramy opcję Forever alone mode i nie zamykamy (przesuwamy w bok aby zminimalizować). Teraz pozostaje już tylko włączyć Angry Birds with Magic i gotowe! Dodatkowe poziomy są już odblokowane, co dokumentuje powyższy screen z szóstego poziomu.

Poziomów jest jednak w sumie i tak tylko 20, więc długo nie poszalejemy. Na szczęście właśnie w sklepie Nokii pojawiła się klasyczna, pełna wersja Angry Birds. Co prawda trzeba za nią zapłacić 7,38 zł, ale zawiera aż 288 poziomów co — jak łatwo policzyć — daje jakieś 2 i pół grosza za poziom. Trudno zatem uznać to za wygórowaną kwotę ;)

Polecam i miłej zabawy!

Komentarze (12)