Blog (332)
Komentarze (2.3k)
Recenzje (17)

Sailfish SDK install/hackfest także we Wrocławiu!

Strona główna@KrogulecSailfish SDK install/hackfest także we Wrocławiu!
23.08.2013 00:53

Półtora tygodnia temu zapowiadałem cykl spotkań Sailfish SDK install/hackfest, które zaplanowane zostały w Warszawie, Katowicach i Poznaniu. Miło mi donieść, że do listy tej dołączył także Wrocław!

Spotkanie we Wrocławiu odbędzie się prawdopodobnie w niedzielę 1 września, pod uwagę brany jest także termin 31 sierpnia. Gościem specjalnym będzie fk_lx (Filip Kłębczyk), którego część z Was miała okazję poznać podczas N9 Party w ub.r. Kolejny na liście będzie Poznań — tu termin jeszcze nie jest ustalony. Gościem specjalnym będzie dm8tbr (Thomas B. Rücker). Za nami spotkania w Warszawie i Katowicach (które odbyło się dzisiaj).

480442

Dla przypomnienia, cykl Sailfish SDK install/hackfest kierowany jest przede wszystkim do osób, które chciałyby poznać Sailfisha i tworzyć na niego aplikacje. Podczas spotkań będzie można uzyskać pomoc w instalacji SDK na Linuksie, Windows lub Mac OS X — zalecane jest zabranie swojego laptopa.

bEKxcfOv

Wszystkich bardziej zainteresowanych Sailfishem gorąco zachęcam do udziału, ja na pewno pojawię się na spotkaniu we Wrocławiu.

Zatem do zobaczenia!

Udostępnij:
bEKxcfPr