Blog (332)
Komentarze (2.3k)
Recenzje (17)

Update PR 1.3 dla Nokii N9 już dostępny!!!

Strona główna@KrogulecUpdate PR 1.3 dla Nokii N9 już dostępny!!!
03.07.2012 16:04

Dosłownie przed momentem pojawiła się trzecia aktualizacja dla systemu MeeGo 1.2 Harmattan, oznaczona numerem 40.2012.21-3. Wielkość update'u to 203 MB. W opisie brak informacji o nowościach, jest tylko mowa, że aktualizacja obejmuje wiele usprawnień w zakresie jakości.

Aktualizacji można dokonać z poziomu telefonu, stosowne powiadomienie powinno pojawić się na ekranie. Niecierpliwi mogą spróbować wymusić ją ręcznie, należy wejść w Ustawienia -> Aplikacje -> Zarządzaj aplikacjami -> Aktualizacje i dotknąć ikonkę odświeżania w prawym górnym rogu. Na koniec pozostaje tylko wykonać kopię bezpieczeństwa i można działać! Cały proces może trwać około 40 minut, właśnie jestem w jego trakcie.

92724
92725

O spodziewanych nowościach i zmianach jakie ma przynieść aktualizacja PR 1.3 pisałem kilkukronie. Dla przypomnienia, lista obejmowała m.in. możliwość tworzenia skrótów do kontaktów w menu głównym, nowe opcje w aplikacji Aparat (m.in. zmiana rozdzielczości), cyklicznie zmieniające się tapety, ukrywanie paska adresu w przeglądarce, możliwość uploadowania plików, zapisywania zdjęć z Facebooka i Twittera, poprawione odtwarzanie wideo z YouTube, cytowanie w mailach, obsługa NTP (Network Time Protocol), lepszy hotspot, automatyczne ukrywanie paska adresu w przeglądarce po uruchomieniu aplikacji webowej HTML5, możliwość uruchomienia w przeglądarce Google Maps i wiele innych...

bEpNSqUT

Co z tych zapowiedzi się sprawdziło? Zobaczymy. Jeszcze dziś opublikuję wpis z opisem wrażeń na blogu.

bEpNSqVP