Blog (14)
Komentarze (1.1k)
Recenzje (1)
@Leszek2204Samsung wprowadził bransoletkę na temat zdrowia użytkownika

Samsung wprowadził bransoletkę na temat zdrowia użytkownika

30.05.2014 22:47, aktualizacja: 03.06.2014 19:20

[img=abc]

witam wiedzieliście o tym że Samsung pokazał prototyp; bransoletkę medycznej do gromadzenia danych pacjentów. Firma oczekuje, że nowy ekosystem pomorze lekarzom i instytucjom medycznym zebrać dane o pacjencie. Samsung Electronics Co, Ltd. w wydarzeniu Voice Ciała w San Francisco wprowadziła dwa nowe produkty: SAMI i Simband. 1. SAMI to (skrót Oddziaływań multimodalne Samsung Architecture) - platforma cloud zaprojektowany do zbierania danych z czujników, które mierzą parametry witalności. 2 natomiast SAMI - to otwarta platforma, która może gromadzić i przechowywać dane na temat właściwości snu, diety, aktywności fizycznej i rekreacji użytkownika.

518827

Firma spodziewa się także, że SAMI będą przydatne do placówek medycznych i lekarzy - za pomocą tej platformy są w stanie przeprowadzić bardziej rygorystycznego badania, produkować bardziej dokładne prognozy i lepiej poznać swojego pacjenta.

SAMI - partnerem Samsunga jest University of California w San Francisco. Jego naukowcy pomagają znaleźć praktyczne firmy platformy aplikacji w służbie zdrowia.

Z kolei Simband - jest elektronicznym nadgarstek bransoletka pickup Vital organizm, który wysyła dane do chmury SAMI.

Simband- wyposażony w procesor, wyświetlacz, baterię i czujników. Czujniki są emitery światła umieszczone na wewnętrznej stronie taśmy. Biorą się wydajność, podkreślając pewne obszary skóry. Na przykład, podkreślając naczynie krwionośne, czujnik wykonuje impuls.

SprzętPoradniki
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)