Blog (762)
Komentarze (5.1k)
Recenzje (24)
@lordjahuPlatforma GOG wciąż się rozwija mimo pandemii i zalicza potężny "boost"!

Platforma GOG wciąż się rozwija mimo pandemii i zalicza potężny "boost"!

30.04.2021 09:14, aktualizacja: 30.04.2021 22:29

Platformy GOG chyba nie trzeba przedstawiać. Dla tych którzy jednak mało kojarzą, wspomnę iż jest polską marką cyfrowego sklepu z zawartością pozbawioną zabezpieczeń DRM, wchodzącą w skład grupy CD PROJEKT. Od kilku lat sklep ten poszerza w znacznym stopniu swoją bazę gier o tytuły nowe jak i starsze, często przypominając nam czasy dzieciństwa. Na platformę wpadają często tytuły klasyczne, pamiętające pierwsze komputery osobiste jak i dawne konsole, które poddane odpowiedniej emulacji, możemy uruchomić na nowszych systemach operacyjnych.

342291

Przez lata, marka budowała społeczność, która bardzo prężnie udziela się na tamtejszym forum, pomagając i rozwiązując zawiłe problemy. Wspaniała ekipa platformy GOG, postanowiła podzielić się z nami - użytkownikami, kupującymi oraz fanami rozwiązań pozbawionych zabezpieczeń gier, infografiką zbiorczą, przedstawiającą jak firma "rozwinęła skrzydła" w zeszłorocznej pandemii. 

342292

Zresztą w związku z pracą zdalną, czemuż by nie skorzystać z pokaźnej bazy gier i popykać w coś, gdy nikt nie patrzy :) Poza tym ekipa GOG bardzo się wczuwa w pracę zdalną, o czym świadczą zdjęcia na ich oficjalnym kanale Instagram!

PS: Wyprzedaż serii Star Wars a Control aż 60% taniej :)  

OprogramowanieGrySpołeczność
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)